Problemy z erekcją - środki

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
maja
Posty: 46
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:11

Problemy z erekcją - środki

Post autor: maja »

Potrzebuję, żebyście polecili mi jakieś środki na erekcję dla mojego męża. Jest z tym coraz gorzej. Wiecie, takie przed wizytą u seksuologa.
Awatar użytkownika
kaja
Posty: 44
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:30

Re: Problemy z erekcją - środki

Post autor: kaja »

Nie dziwię Ci się, że pytasz o jakieś środki przed wizytą u seksuologa. U nas na przykład na takiego specjalistę bardzo długo się czeka. Czytałam tutaj https://opinie-konsumentow.pl/mensil-ta ... e-erekcje/ o Mensilu, ale podobno nie jest on tak skuteczny, jak obiecują reklamy. Są inne, naturalne suplementy, podobno lepsze i zdrowsze.
Awatar użytkownika
disaja
Posty: 58
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:23

Re: Problemy z erekcją - środki

Post autor: disaja »

No dziewczyny, to się zdarza. Aby tylko nie panikować. Na początku, jak pisała Kaja, dobrze jest wprowadzić jakieś suplementy na potencję i sprawdzać, jak się sprawa rozwija. Jeśli zadziałają, to często żadna inna rzecz nie jest potrzebna. Można też poeksperymentować, pomyśleć o czymś specjalnym. I to musi zadziałać.
Awatar użytkownika
Anitka
Posty: 52
Rejestracja: 16 wrz 2019, 13:06

Re: Problemy z erekcją - środki

Post autor: Anitka »

:)
Ostatnio zmieniony 06 lut 2020, 13:40 przez Anitka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Górkin
Posty: 5
Rejestracja: 26 gru 2019, 18:23

Re: Problemy z erekcją - środki

Post autor: Górkin »

Dzięki za takie sprawdzone wskazówki. Liczę na więcej tego typu rzeczy.
Pełnego człowieka tworzy: zimna głowa, gorące serce, trzeźwy sąd i zdrowe ciało
Awatar użytkownika
Zafira
Posty: 45
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:40

Re: Problemy z erekcją - środki

Post autor: Zafira »

Jeśli nie znalazłaś nic skutecznego w aptekach, to może spróbujcie leku, który jest nowością na rynku i robi sporą furorę wśród mężczyzn. Nazywa się Casanowa http://stopstopnop.pl/casanova/ . Akurat jest na niego promocja, więc szkoda byłoby z niej nie skorzystać. A jeśli chodzi o skład, to działa podobno rewelacyjnie. Od znajomych usłyszałam o tym preparacie, więc może jest naprawdę skuteczny w działaniu.
Awatar użytkownika
bobomisar
Posty: 3
Rejestracja: 24 lip 2020, 8:09

Re: Problemy z erekcją - środki

Post autor: bobomisar »

Chyba w pierwszej kolejności lepiej jest udać się do jakiegoś lekarza, który się tym problemem zajmie


______________________
zarabianie na perfumach

orląt lwowskich kraków
ktośik

Re: Problemy z erekcją - środki

Post autor: ktośik »

Teraz, w tych czasach, lepiej skorzystać z nieoczywistych form kontaktu z lekarzem. Panom, którzy mają jakieś wstydliwe problemy, proponuję skontaktować się ze specjalistą przez Internet. Słyszałam, że przychodnia dla mężczyzn oferuje konsultacje poprzez formularz zgłoszeniowy. Dzięki temu, nie musicie nigdzie dzwonić, a problem z pewnością będzie rozwiązany.
ODPOWIEDZ