Pralnia chemiczna z dowozem

Luźne rozmowy na różne tematy.
Kaśka22

Pralnia chemiczna z dowozem

Post autor: Kaśka22 »

Niedawno zmieniłam adres i jeszcze nie wszystkie rzeczy dotarły na nowe lokum w stolicy a pilnie poszukuję pralni chemicznej. Możecie coś doradzić bo te w galeriach są obecnie zamknięte a miast dobrze nie poznałam. Czekam na propozycje.
Łucja

Re: Pralnia chemiczna z dowozem

Post autor: Łucja »

Niestety ale obostrzenia przetrzebiły firmy i ciężko jest znaleźć teraz coś w zastępstwie. Jak ktoś ma jakiś pomysł gdzie można się udać z praniem to sama chętnie skorzystam.
Piętus

Re: Pralnia chemiczna z dowozem

Post autor: Piętus »

Rozwiązaniem będzie oferta tej pralni która działa mimo pandemii https://www.pralnia-warszawianka.pl/ i zapewnia pranie i prasowanie wraz z dowozem na telefon. Wszystko szybko, sprawnie i w atrakcyjnej cenie a stali klienci mogą wykupić abonament który dodatkowo obniży koszt usługi. Chyba to rozwiązuje twój problem.
kubuś544

Re: Pralnia chemiczna z dowozem

Post autor: kubuś544 »

Pranie tapicerki powierzyłem firmie https://pranie-tapicerki-warszawa.pl/mokotow/ . Mają duże doświadczenie oraz dobre środki czyszczące. Tapicerka wygląda jak nowa. Na tym mi właśnie zależało! Myślę, że takie usługi jak najbardziej warto polecać, ponieważ są na wysokim poziomie.
ODPOWIEDZ