Pralnia chemiczna z dowozem

Luźne rozmowy na różne tematy.
Kaśka22

Pralnia chemiczna z dowozem

Post autor: Kaśka22 »

Niedawno zmieniłam adres i jeszcze nie wszystkie rzeczy dotarły na nowe lokum w stolicy a pilnie poszukuję pralni chemicznej. Możecie coś doradzić bo te w galeriach są obecnie zamknięte a miast dobrze nie poznałam. Czekam na propozycje.
Łucja

Re: Pralnia chemiczna z dowozem

Post autor: Łucja »

Niestety ale obostrzenia przetrzebiły firmy i ciężko jest znaleźć teraz coś w zastępstwie. Jak ktoś ma jakiś pomysł gdzie można się udać z praniem to sama chętnie skorzystam.
Piętus

Re: Pralnia chemiczna z dowozem

Post autor: Piętus »

Rozwiązaniem będzie oferta tej pralni która działa mimo pandemii https://www.pralnia-warszawianka.pl/ i zapewnia pranie i prasowanie wraz z dowozem na telefon. Wszystko szybko, sprawnie i w atrakcyjnej cenie a stali klienci mogą wykupić abonament który dodatkowo obniży koszt usługi. Chyba to rozwiązuje twój problem.
kubuś544

Re: Pralnia chemiczna z dowozem

Post autor: kubuś544 »

Pranie tapicerki powierzyłem firmie https://pranie-tapicerki-warszawa.pl/mokotow/ . Mają duże doświadczenie oraz dobre środki czyszczące. Tapicerka wygląda jak nowa. Na tym mi właśnie zależało! Myślę, że takie usługi jak najbardziej warto polecać, ponieważ są na wysokim poziomie.

mbank zielona góra kontakt
Dżony

Re: Pralnia chemiczna z dowozem

Post autor: Dżony »

Jeśli chodzi o prasowanie trudnych materiałów, takich jak wełna czy jedwab, kluczowe jest użycie parownicy. Parownica pozwala na delikatne wygładzenie tkaniny bez bezpośredniego kontaktu z gorącą płytą żelazka. Więcej informacji na temat różnych technik prasowania znajdziesz tutaj https://glospowiatusredzkiego.pl/pl/651 ... rania.html i pamiętaj, że delikatne tkaniny wymagają szczególnej uwagi.
ODPOWIEDZ