Piękne obrączki ślubne

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
ukulele
Posty: 72
Rejestracja: 30 cze 2019, 21:15

Piękne obrączki ślubne

Post autor: ukulele »

Hej! Jestem na etapie wybierania obrączek ślubnych Do uroczystości sporo czasu ale chcę już zamówić projekt i wykonanie. Nie mogę się tylko zdecydować na konkretny wzór, może platyna i brylanty jakie widziałem np. tu https://www.sklepjubilerski.com/? Pytanie, gdzie Wy zamawialiście takie obrączki? Co polecacie?
Awatar użytkownika
martaw
Posty: 125
Rejestracja: 27 maja 2019, 22:31

Re: Piękne obrączki ślubne

Post autor: martaw »

Marka Apart ma piękne obrączki oraz biżuterię ślubną. Tutaj https://www.apart.pl można się kompleksowo zaopatrzyć i przede wszystkim wybrać rozwiązania w pełni dopasowane do konkretnych potrzeb. Jest tam przede wszystkim dostępna piękna i niebanalna biżuteria.
Awatar użytkownika
disaja
Posty: 58
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:23

Re: Piękne obrączki ślubne

Post autor: disaja »

No moim zdaniem bardzo ładnie wyglądają obrączki z białego złota, ale przyszły mąż chce żółte, bo to można pomylić ze srebrem. No nie wiem, co ja mu zrobię za takie insynuacje. Ale to może uda nam się kolory połączyć. Dobrze, że chociaż zgadzamy się, że ta fotografia ślubna Jaworzno powinna być na naszym ślubie. Jest najlepsza.

bmw q7
Tosieńńka

Re: Piękne obrączki ślubne

Post autor: Tosieńńka »

W internecie widziałam przepiękne obrączki i pierścionki złote Sklep Deputat https://zegarkijubilerjd.pl/1040-pierscionki ma bardzo duży wybór. Kwestia koloru jest już indywidualnym wyborem, więc tutaj ciężko jest doradzać. Ja wybrałam obrączki z białego złota, ponieważ zawsze o takich marzyłam. Dokładnie wiedziałam czego chcę.

kabel z komputera do tv
Martuś

Re: Piękne obrączki ślubne

Post autor: Martuś »

Jak dla mnie najpiękniejsze obrączki ślubne mam ja i mój mąż ;) . A tak poważnie to polecam ofertę jubilera https://www.karkosik.pl/14-obraczki-slubne . W ofercie znajdziecie Państwo stylowe, a zarazem trwałe, solidne i wytrzymałe obrączki. Są tam eleganckie złote obrączki ślubne klasyczne – złoto żółte, a także niebywale stylowe obrączki w tonacji białej i czerwonej.
Mennica Skarbowa zł

Re: Piękne obrączki ślubne

Post autor: Mennica Skarbowa zł »

Jeśli wyjątkowe propozycje w zakresie biżuterii ślubnej to serdecznie zapraszamy do nas na https://www.mennicaskarbowa.pl/Bizuteri ... l-104.html gdzie będziecie mogli znaleźć mnóstwo wyjątkowych propozycji zarówno pierścionków zaręczynowych, ale również obrączek. Mamy nadzieje, że sprostamy wymaganiom i znajdziecie wyjątkowe propozycje dla siebie!
ODPOWIEDZ