Pedicure :)

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
lilianna-62
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2021, 3:37

Pedicure :)

Post autor: lilianna-62 »

Cześć wszystkim :) może pora dość nietypowa, ale mam od jakiegoś czasu problem ze snem, więc postanowiłam spożytkować go produktywnie, zamiast patrzeć się sucho w sufit ;) Szukam specjalisty - podologa. Korzystacie z takich usług i możecie mi kogoś polecić? Mam zniszczone paznokcie u nóg i myślę, że najlepiej by było, żeby zajął się tym specjalista.
michalikg

Re: Pedicure :)

Post autor: michalikg »

Mogę polecić Ci podologa w Trójmieście - Podo+Med. Właśnie tak wykonuję regularnie zabieg, jakim jest pedicure Gdynia i od tego czasu nie mam problemów z paznokciami.
okarek

Re: Pedicure :)

Post autor: okarek »

Dbanie o stopy jest niezbędne dla naszego ogólnego zdrowia i dobrego samopoczucia. Niestety, choroby stóp są dość powszechne, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, na co zwracać uwagę. Na stronie https://sklep.ileopard.pl/ można znaleźć profesjonalne narzędzia podologiczne i kosmetyczne, które pomogą zadbać o stopy
annabiala

Re: Pedicure :)

Post autor: annabiala »

Jeżeli chodzi o pedicure Bydgoszcz to tylko i wyłącznie w gabinecie podologicznym Zdrowe Stopy. Chodziłam po różnych specjalistach, ale tylko tam zajęli się moimi stopami prawidłowo i dzisiaj mogę cieszyć się z pięknych i zdrowych stóp.
matyldawik

Re: Pedicure :)

Post autor: matyldawik »

Jeżeli chodzi o zabieg, jakim jest "paznokcie Łódź" to polecam Wam wybrać się do gabinetu podologicznego, a nie do kosmetyczki. Będziecie mieć wtedy pewność czy coś dolega waszym paznokciom.
ODPOWIEDZ