Ozdoby na choinkę

Luźne rozmowy na różne tematy.
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Ozdoby na choinkę

Post autor: Kochana »

Witajcie,
zbliża się powoli Boże Narodzenie więc pozwolę sobie zapytać - jak przystrajacie Wasze drzewka świąteczne? Czy lepsza jest Waszym zdaniem samodzielnie zrobiona czy kupiona ozdoba na choinkę? Ja bardzo ładne ozdoby widziałam ostatnio na stronie internetowej https://happenings.pl/ozdoby-na-choinke. Sądzę, że warto się tam przed świętami rozejrzeć :)
Joźka

Re: Ozdoby na choinkę

Post autor: Joźka »

Bardzo ładne i ciekawe ozdoby świąteczne znalazłam tutaj - https://www.e-sas.pl/zielonydom/artykul ... narodzenie Aż zaczął mi się powoli udzielać nastrój świąteczny. W tym roku mam zamiar znacznie wcześniej ogarniać rzeczy świąteczne i prezenty, żeby znowu nie gonić na ostatnią chwilę w popłochu :)
roźia

Re: Ozdoby na choinkę

Post autor: roźia »

Ja na choinkę ozdoby już kupiłam ale nie mam nic nowego na drzwi, najprawdopodobniej na stronie jaką jest https://www.miloohome.pl/christmas/wience.html Będę zamawiać wieniec idealny pod kolor moich drzwi. Niezwykle podoba mi się wykonanie oraz dbałość o szczegóły.
pójdę

Re: Ozdoby na choinkę

Post autor: pójdę »

Będąc w temacie świąt i choinki, to czy macie już przygotowane prezenty pod choinkę? :D Jeżeli chodzi o mnie, to polecałbym Ci jakąś ciekawą książkę, bo moim zdaniem to naprawdę trafny prezent. Jeżeli szukasz jakiegoś dobrego sklepu internetowego, w którym zaopatrzysz się w dobre książki to sprawdź na przykład tutaj: https://www.taniaksiazka.pl/autor/remigiusz-mroz Mają naprawdę dobre ceny i pewnie znajdziesz to, czego będziesz szukał.
ODPOWIEDZ