ortopeda

Luźne rozmowy na różne tematy.
boguśka

ortopeda

Post autor: boguśka »

Jeśli będziecie mieć kiedyś problem związany z kontuzjami czy bólem stawów to polecam wybrać się do sprawdzonej kliniki w Krakowie https://www.rehabilitacje.org/ . Pracują tutaj lekarze z powołaniem, którzy bardzo dobrze zajmą się waszym problemem. Ja tutaj zawsze chodzę gdy coś mi dolega
aśk

Re: ortopeda

Post autor: aśk »

Moim zdaniem , jak się leczyć skutecznie, to lepiej iść do prywatnej placówki. Chociażby zobaczcie na Centrum Medyczne Gamma w Warszawie, które specjalizuje się m.in. w ortopedii. Tam można znaleźć samych dobrych specjalistów, którzy dokładnie analizują każdy przypadek chorego. Tam można liczyć na dokładną diagnozę, ponieważ mają innowacyjny sprzęt. Po za tym płatności za leczenie możecie nawet podzielić sobie na raty.
Ciśka

Re: ortopeda

Post autor: Ciśka »

Moim zdaniem dobrym ortopedą jest na pewno ten prywatnie w klinice cmgamma. Taki ortopeda dziecięcy z podejściem do każdego to bardzo dobra sprawa, bo dzieci się nie boją. A druga sprawa to krótkie wizyty a teraz jednak ciężko o dobrego specjalistę, gdzie zajmie się odpowiednio dzieckiem.
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: ortopeda

Post autor: Kochana »

A skoro już o leczeniu ortopedycznym mowa, to czy kojarzycie może taką stronę internetową jak http://dzieciecyortopeda.com.pl/? Ja ostatnio widziałam tam sporo artykułów na temat rehabilitacji i fizjoterapii. Dowiedziałam się na przykład kiedy najczęściej dochodzi do kontuzji i czy urazy nóg mogą być przyczyną niepełnosprawności. Jeśli i Was to interesuje, to polecam tam zajrzeć .

antykomar
korneliawiku

Re: ortopeda

Post autor: korneliawiku »

Mam pytanie o indywidualne wkładki ortopedyczne. Czy ktoś z was ma takie i może powiedzieć mi, czy faktycznie działają? Mój ortopeda chce mi takie zamówić, ale zastanawiam się, czy to coś pomoże.
wola50831

Re: ortopeda

Post autor: wola50831 »

Mnie w swoim czasie bardzo pomogły indywidualne wkładki ortopedyczne. Aktualnie jestem na etapie szukania gabinetu podologicznego, w którym jest usuwanie odcisków. Wrocław to miasto, w którym chciałabym odbyć taki zabieg. Znacie kogoś sprawdzonego?
młokos

Re: ortopeda

Post autor: młokos »

Moim zdaniem jeśli dzieci czy dorośli mają problemy ortopedyczne, to warto zainwestować we wkładki do butów. Na przykład ta firma https://fororto.pl/wkladki-ortopedyczne-dla-dzieci/ w swojej ofercie posiada wysokiej jakości wkładki ortopedyczne w dobrej cenie. Istnieje możliwość komputerowego badania stóp, co umożliwi firmie naprawdę idealne dopasowanie.
wladcaa

Re: ortopeda

Post autor: wladcaa »

Warto pomyśleć o pakiecie PZU Zdrowie - https://zdrowie.pzu.pl/ . Jedną z głównych zalet prywatnej opieki ortopedycznej jest szybki dostęp do wyspecjalizowanej pomocy. Pacjenci mogą umówić się na wizytę w dogodnym dla siebie terminie, co eliminuje konieczność długiego oczekiwania, charakterystycznego dla publicznych systemów zdrowia. To szczególnie istotne w przypadku urazów czy nagłych dolegliwości, które wymagają natychmiastowej interwencji.
ODPOWIEDZ