odzież reklamowa

Luźne rozmowy na różne tematy.
Oluś81

odzież reklamowa

Post autor: Oluś81 »

Hej, wykonywaliście kiedyś odzież z nadrukiem? Możecie mi powiedzieć, która firma wykona Haft na polarze Kraków? Szukam sprawdzonej firmy, ale niestety nic do tej pory nie znalazłem. Może są tutaj osoby, które korzystały z usług takich firm? Co sądzicie o tego typu firmach? Warto z ich usług skorzystać?
paweł

Re: odzież reklamowa

Post autor: paweł »

Jakiś czas temu wpadłem na ofertę firmy https://gqb.pl/ . Bardzo mi się spodobała i uznałem, że dla swojej firmy zakupię u nich koszulki polo z nadrukiem haftowanym. Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł. Wybór tej firmy jest nieprzypadkowy, ponieważ odgapiam od znajomego, który również posiada firmę :D.
lotek

Re: odzież reklamowa

Post autor: lotek »

Przyznam szczerze, że jeśli chodzi o t-shirty reklamowe czy inną odzież, to warto przejrzeć wachlarz ofertowy tej firmy https://gratisownia.pl/t-shirty-reklamowe . Z pewnością znajdziecie tam sporo ciekawych produktów, z których będziecie zadowoleni. Moim zdaniem posiadają niskie ceny i ciekawą pulę produktową.
Lizza

Re: odzież reklamowa

Post autor: Lizza »

Natomiast jeśli szukacie drukarki online, która jest w stanie wykonać nadruki na odzieży to jak najbardziej warto zapoznać się z ofertą Kadok https://kadok.pl, którzy mają w tym zakresie wieloletnie doświadczenie. A co najważniejsze są w stanie zrealizować duże zamówienia, jak i te nieduże jeśli chcecie najpierw sprawdzić jakość ich pracy i też przekonać się jak taka forma reklamy się przyjmie. Do tego też można domówić różne gadżety reklamowe.
ODPOWIEDZ