Ocieplenie domu

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
ukulele
Posty: 72
Rejestracja: 30 cze 2019, 21:15

Ocieplenie domu

Post autor: ukulele »

Co trzeba zrobić po kolei w przypadku ocieplenia domu? Jaki materiał wybrać - wełna, styropian, pianka typu IZOPLUS? Jak wyglądają koszty ekipy od ociepleń? Pytań mam bardzo dużo i potrzebuję konkretnej opinii, bo jestem laikiem ;)
Awatar użytkownika
figiel
Posty: 88
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:35

Re: Ocieplenie domu

Post autor: figiel »

Myślę, że najbardziej rzetelne informacje uzyskasz bezpośrednio u fachowców. Skontaktuj się z nimi https://www.izolmax.pl/contacts/ . To spece jeśli chodzi o izolacje natryskowe. A z tego co mi wiadomo, to są one teraz bardzo popularne. Jeśli chodzi o wycenę to u nich jest możliwość darmowej wyceny inwestycji. To pomoże Ci rozeznać się w sytuacji.
Żabson

Re: Ocieplenie domu

Post autor: Żabson »

Z całą pewnością warto jest również dowiedzieć się jak termomodernizacja wpłynie właśnie na nasz cały obiekt i myślę, że jest to bardzo fajne rozwiązanie praktycznie dla każdego. W końcu poprzez takie działania zapewniamy większą ciepłość w naszym obiekcie oraz de facto zmniejszamy rachunki za ogrzewanie. Czyli są same zalety takich rozwiązań.
Awatar użytkownika
matylka
Posty: 249
Rejestracja: 23 gru 2019, 10:40

Re: Ocieplenie domu

Post autor: matylka »

Koniecznie zapiszcie sobie namiar na https://styro24.pl/ Jest to szeroko doceniana hurtownia styropianu. Znajdziecie u nich różnych producentów w bardzo przystęnych cenach. Dodatkowo możecie liczyć na doradztwo ze strony hurtowni. Warto mieć to na uwadze.
Damkoś

Re: Ocieplenie domu

Post autor: Damkoś »

Budując nasz dom, zależało nam na kompleksowym podejściu do bezpieczeństwa. Zdecydowaliśmy się na ogrodzenie i bramę od https://polbram.eu/ ze względu na ich solidność. Długa gwarancja to dla nas dodatkowy komfort i pewność inwestycji.
ODPOWIEDZ