Nowe drzwi wejściowe

Luźne rozmowy na różne tematy.
Królik

Nowe drzwi wejściowe

Post autor: Królik »

Jestem w trakcie remontu i będę musiał zmienić drzwi no i mam dylemat bo nie chcę kupować byle czego w markecie więc szukam po producentach. Póki co skłaniam się ku ofercie firmy https://www.drutex.pl/ bo mogę wybrać pomiędzy aluminium, PVC lub drewnem. Cena też jest atrakcyjna i wiem z opinii znajomych że ich produkty są wytrzymałe. Dobry wybór?
Awatar użytkownika
alex
Posty: 32
Rejestracja: 01 cze 2019, 15:48

Re: Nowe drzwi wejściowe

Post autor: alex »

W nowoczesnym domu powinny znaleźć się różne nowoczesne systemy. Oprócz systemów takich jak monitoring, wideodomofon czy alarm, warto też pomyśleć poważnie o systemie jednego klucza. Poczytajcie więcej o tym, czym jest jeden klucz: https://www.systemkluczowy.pl/pl/c/Na-jeden-klucz/13 .
Czesław63

Re: Nowe drzwi wejściowe

Post autor: Czesław63 »

Salon https://www.vox.pl/dip-salon-lodz-salon-firmowy-169 współpracuje z wieloma producentami, z którymi w prosty sposób można się skontaktować, więc drzwi u nich to nie byle co tylko inwestycja na lata żywotności drzwi. Ja wybrałem vox i jestem bardzo zadowolony
Grażka

Re: Nowe drzwi wejściowe

Post autor: Grażka »

Jak najbardziej takie drzwi są niezwykle ważne, ale ja również jestem zdania, że na pewno warto jest postawić na wysokiej jakości wycieraczki zewnętrzne. U mnie przed drzwiami mam wycieraczkę od https://www.alumatex.pl/produkty/wycier ... ewnetrzne/ i jestem wręcz przekonana, że był to bardzo dobry wybór.
Awatar użytkownika
top
Posty: 94
Rejestracja: 15 sty 2020, 20:04

Re: Nowe drzwi wejściowe

Post autor: top »

Królik pisze: ↑21 gru 2020, 13:03 Jestem w trakcie remontu i będę musiał zmienić drzwi no i mam dylemat bo nie chcę kupować byle czego w markecie więc szukam po producentach. Póki co skłaniam się ku ofercie firmy bo mogę wybrać pomiędzy aluminium, PVC lub drewnem. Cena też jest atrakcyjna i wiem z opinii znajomych że ich produkty są wytrzymałe. Dobry wybór?
W marketach budowlanych częśto można kupić drzwi różnych producentów, więc może i będą takie, jakich szukasz. Jeśli będzie je zakładać, to może się przydać uszczelka do drzwi zewnętrznych https://simteq.pl/do/cat/32/Uszczelnienia
ODPOWIEDZ