Miedź

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
matylka
Posty: 220
Rejestracja: 23 gru 2019, 10:40

Miedź

Post autor: matylka »

Miedź jest bardzo cennym surowcem o wielu pożądanych właściwościach, do których zalicza się między innymi: dłuższa żywotność produktów miedzianych czy odporność korozyjna.
Te właściwości sprawiają ze oferowane przez http://impressmetal.pl/elmedur-elmedury.php pręty miedziane okrągłe posiadają bardzo szerokie możliwości zastosowania. Ceny oferowanych produktów miedzianych są bardzo atrakcyjne, tanie jak i też konkurencyjne.
Awatar użytkownika
Gustav
Posty: 36
Rejestracja: 21 lut 2020, 14:35

Re: Miedź

Post autor: Gustav »

Tak , w dodatku miedź świetnie też przewodzi ciepło i ładunki elektryczne. Dlatego często używam elementów miedzianych w swojej firmie do instalacji systemów CO. Pręty i płaskowniki miedziane zawsze w ilości jakiej potrzebuję znajduję w ofercie https://sklep-metale.pl/ . Polecam dostawcę, ma dobry asortyment, uczciwe ceny a zamówienie realizowane są naprawdę szybko.
Awatar użytkownika
Tati17
Posty: 9
Rejestracja: 18 kwie 2020, 18:00

Re: Miedź

Post autor: Tati17 »

Skoro dotyczy Cię właśnie ten temat to miej na uwadze, iż znam miejsce, gdzie powinnaś odczytać o wiele więcej nadzwyczaj wartościowych treści na ów temat. Polecam w wolnej chwili dlatego, że faktycznie warto według mnie - http://brazowe-tuleje.pl .
Kamiś

Re: Miedź

Post autor: Kamiś »

To ja podpowiem wam namiary na sprawdzoną Walcownię Metali Nieżelaznych Łabędy https://wmn.com.pl/kontakt Firma to producent wyrobów płaskich z miedzi, stopów miedzi i srebra. W ofercie mają porządnej jakości taśmy, blachy, anody, pasy o różnych grubościach, wymiarach i stanach utwardzenia i stopy odlewnicze. Spodoba wam się terminowe realizowanie zamówień i przyjazne ceny.
ODPOWIEDZ