Kawa dla pracowników

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
Iwo-67
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2021, 13:07

Kawa dla pracowników

Post autor: Iwo-67 »

Witam! Myślicie, że kawa do biura, a właściwie jej jakość, to istotny element? Moim zdaniem pracownicy zwracają na to uwagę i sam zresztą na ich miejscu wolałbym napić się naprawdę smacznej kawy, bo ta od razu daje motywację do pracy. Więc moje pytanie brzmi, gdzie zamawiacie kawę do firm?

ceny dyni w skupie
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Kawa dla pracowników

Post autor: Kochana »

A skoro już o kawie mowa, to czy kojarzycie może takiego bloga internetowego na stronie internetowej http://kawa-przepisy.pl? Ja trafiłam na niego przypadkiem i widziałam tam mnóstwo ciekawych artykułów właśnie na temat kawy, sposobów na jej przyrządzenie, podawanie itp. Tak więc jeśli i Was to interesuje, to polecam się z tym zapoznać ;) Jestem przekonana, że taka wiedza się Wam przyda ;)
Aguś

Re: Kawa dla pracowników

Post autor: Aguś »

Inwestowanie w pracowników jest bardzo ważne, czasem trzeba docenić to że pracownik pracuje rzetelnie i wykonuje swoje obowiązki z najwyższą starannością, ja z mojej strony mogę wam na przykład podpowiedzieć że takie pracownika można na przykład nagrodzić takim booxem https://dailyfruits.pl/dailyfruits-welcome-pack/

pestki z moreli sklep
Mąka

Re: Kawa dla pracowników

Post autor: Mąka »

Zdecydowanie samo dbanie o naszego pracownika jest niezwykle ważne i ja jestem zdania, że również fajnie jest wiedzieć cokolwiek o pracowniczych planach kapitałowych. Ja polecam na pewno zapoznanie się z tekstem https://www.24hours-news.net/pl/firma/o ... perta.html gdzie fajnie opisano to czy warto w tym temacie skorzystać z pomocy eksperta.
ODPOWIEDZ