Jaki ekspres do kawy?

Luźne rozmowy na różne tematy.
Moniś

Jaki ekspres do kawy?

Post autor: Moniś »

Polećcie mi jakiś dobry ekspres do kawy. Fajnie jakby był z młynkiem, ale to nie jest warunek konieczny bo mam młynek osobno. Chociaż mogłabym się pozbyć jednego sprzętu, co byłoby dobre dla miejsca w mojej kuchni ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Jaki ekspres do kawy?

Post autor: Kochana »

Ja też jakiś czas temu zastanawiałam się nad wyborem odpowiedniego ekspresu do kawy do mojego domu ;) W końcu zdecydowałam się na automatyczny ekspres do kawy Nivona, który zamówiłam na stronie internetowej https://www.swiatekspresow.pl/ekspres-c ... atica-759/. Dostałam na niego aż 3 lata gwarancji oraz kilogram ziarnistej kawy w prezencie ;)
Viołla94

Re: Jaki ekspres do kawy?

Post autor: Viołla94 »

Do kawy dobrze jest mieć odpowiedni młynek. Ma to wpływ na smak kawy i jej konsystencje. My w młynek zaopatrzyliśmy się tutaj https://gastromarket.pl/mlynki-do-mielenia-kawy/. Wszystkie akcesoria do kawy można kupić w jednym miejscu. Bardzo podoba mi się szczegółowa i szeroka oferta tego sklepu.
moś

Re: Jaki ekspres do kawy?

Post autor: moś »

Może coś z tej strony https://www.nespresso.com/pl/pl/order/machines/original ? Są tu różne modele a ceny bardzo przystępne. Można też trafić na promocje czy ekspresów czy potem kaw. Kawy są pyszne i różne smaki do wyboru. Już się odzwyczaiłam od picia normalnej kawy parzonej:)
ODPOWIEDZ