Jaką podstawówkę na Wilanowie polecacie?

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
Andrzejewska
Posty: 8
Rejestracja: 28 paź 2019, 20:49

Jaką podstawówkę na Wilanowie polecacie?

Post autor: Andrzejewska »

Jaką podstawówkę na Wilanowie polecacie? Gdzie chodzą Wasze dzieci?
Awatar użytkownika
Piotrowski
Posty: 66
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:54

Re: Jaką podstawówkę na Wilanowie polecacie?

Post autor: Piotrowski »

Na Wilanowie zdecydowanie najlepsza jest Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej przy ulicy Kolegiackiej. Mają rozbudowany plan nauki języka angielskiego. Duży nacisk kładą również na zajęcia sportowe. Ponadto prowadzą ciekawe zajęcia dodatkowe jak np. szachy, tańce, artterapia, zajęcia teatralne, komputerowe, kultura i zachowanie czy kółka językowe.
Awatar użytkownika
halinkaa
Posty: 83
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:13

Re: Jaką podstawówkę na Wilanowie polecacie?

Post autor: halinkaa »

Jeżeli chodzi o szkołę to po za jej wyborem należy też sie rozejrzeć za ofertami na podręczniki a na stronie jaką jest https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html znajdziesz najwięcej interesujących ofert które warto będzie przejrzeć .
Awatar użytkownika
AnitaZee
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2020, 15:55

Re: Jaką podstawówkę na Wilanowie polecacie?

Post autor: AnitaZee »

Piotrowski pisze: ↑28 lut 2020, 15:48 Na Wilanowie zdecydowanie najlepsza jest Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej przy ulicy Kolegiackiej. Mają rozbudowany plan nauki języka angielskiego. Duży nacisk kładą również na zajęcia sportowe. Ponadto prowadzą ciekawe zajęcia dodatkowe jak np. szachy, tańce, artterapia, zajęcia teatralne, komputerowe, kultura i zachowanie czy kółka językowe.
potwierdzam, to najlepsza podstawówka na Wilanowie :) To podstawówka moich dzieci :) Szkołę prowadzi Fundacja Varsovia - poczytajcie sobie, to szkoła z tradycjami.
Awatar użytkownika
xpo
Posty: 20
Rejestracja: 21 lip 2020, 10:47

Re: Jaką podstawówkę na Wilanowie polecacie?

Post autor: xpo »

A może ktoś szuka na Wawrze? Bo wiem, że wielu rodzicom zależy na tym, aby dziecko realizowało odpowiedni program nauki języka angielskiego, dlatego można wybrać szkołę Te Vizja, która kładzie duży nacisk na język angielski. Dzięki tej szkole Wasze dziecko bardzo szybko może zapoznać się z językiem angielskim.

micro usb video out
przedszkolak

Re: Jaką podstawówkę na Wilanowie polecacie?

Post autor: przedszkolak »

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha to szkoła która również znajduje się bardzo blisko, to świetna placówka. Od dawna wprowadzone są tam elementy nauki dwujęzycznej. Rodzice bardzo mocno współpracują z nauczycielami, dzięki temu udaje uniknąć się wielu problemów w tym wychowawczych. To właśnie w tej szkole uczniowie uzyskują świetne wyniki w nauce oraz sukcesy w konkursach czy olimpiadach.
Awatar użytkownika
Paulana4
Posty: 78
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:42

Re: Jaką podstawówkę na Wilanowie polecacie?

Post autor: Paulana4 »

Jeżeli chodzi o Warszawę to jakoś wiele powiedzieć nie mogę, przeprowadziliśmy się tu kilka lat temu, ale z dziećmi, więc i szkoły też szukaliśmy. Na ochocie, tam gdzie mieszkamy, znalazlam Te Vizje. Szkoła ma bardzo dobre opinie i w ofercie znalazłam wszystko czego potrzebowałam dla dziecka i nawet więcej. Można i tu spróbować.
Awatar użytkownika
AnnnaW
Posty: 85
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:39

Re: Jaką podstawówkę na Wilanowie polecacie?

Post autor: AnnnaW »

Z Warszawy to właśnie Te Vizja jest bardzo dobrą szkołą, taką którą mogę polecić z czystym sumieniem. Jak szukacie czegoś dla waszych dzieci to pomyślcie sobie właśnie o prywatnych szkołach, według mnie warto dać im szanse, bo oferta w tego typu miejscach jest mega fajna!
Malońka

Re: Jaką podstawówkę na Wilanowie polecacie?

Post autor: Malońka »

Warszawa, no szkół podstawowych i innych szkół tu nie brakuje. Dwójka moich dzieci chodzi do Te Vizji na Ochocie i złego słowa nie mogę powiedzieć. Nawet i przy koronawirusie wszystko całkiem sprawnie przebiegało, przebiega dalej. Lekcje online wcale nie były takie straszne dla dzieci.
ODPOWIEDZ