Jaka muzyka poprawia Wam nastrój?

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
medard63
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2022, 18:56

Jaka muzyka poprawia Wam nastrój?

Post autor: medard63 »

Słuchajcie, też macie wrażenie, że ostatnio pogoda jest taka przybijająca? Mam wrażenie, że jeszcze kilka dni takich ciemnych, deszczowych i naprawdę złapię jakiegoś doła. Na szczęście teraz dni będę już coraz dłuższe. Ostatnio odkryłam, że dobrze wpływa na mnie energetyczna muzyka, zdarza się, że puszczam sobie nawet muzykę discopolo, sprawdza się :)
bolika

Re: Jaka muzyka poprawia Wam nastrój?

Post autor: bolika »

Performance Music Studio zapewnia doskonałą okazję, aby przenieść swoją muzykę na wyższy poziom. Dzięki rozbudowanym kursom, doświadczonym instruktorom i najwyższej klasy sprzętowi z pewnością znajdziesz coś, co pomoże Ci rozwinąć swoje muzyczne talenty.
Awatar użytkownika
matylka
Posty: 265
Rejestracja: 23 gru 2019, 10:40

Re: Jaka muzyka poprawia Wam nastrój?

Post autor: matylka »

Skoro o muzyce mowa, to warto również wspomnieć o firmie https://x-disc.pl/pl/ która posiada długoletnie doświadczenie w tłoczeniu płyt cd oraz ich dystrybucji. Zapiszcie sobie namiar.
Mośka121

Re: Jaka muzyka poprawia Wam nastrój?

Post autor: Mośka121 »

Ja uwielbiam słuchać piosenek Dawida Podsiadło. Ostatnio odkryłam też fajnego bloga, którego chcę wam polecić. Zobaczcie na stronę https://ivevo.pl/dawid-podsiadlo-utalen ... piosenkarz tam są ciekawe artykuły o polskich piosenkarzach i artystach. Poczytajcie o swoich idolach.
ODPOWIEDZ