Jaką kawę pijecie?

Luźne rozmowy na różne tematy.
Miąłś

Jaką kawę pijecie?

Post autor: Miąłś »

Jaką kawę pijecie najczęściej? ja odkąd mam ekspres najbardziej lubię taką świeżo mieloną, najlepiej żeby to była biała kawa, z dodatkiem mleka. Ale małej czarnej też raz na jakiś czas lubię się napić.
Awatar użytkownika
Paulana4
Posty: 78
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:42

Re: Jaką kawę pijecie?

Post autor: Paulana4 »

Najlepszą :D Staram się wybierać dobre kawy, na pewno też łatwo znaleźć taką online. Zobaczcie sobie tak propozycje od https://www.cafesilesia.pl/pol_m_KAWA_W ... S-182.html Ja tu znalazłam przepyszną kawę dla siebie w dobrej cenie.
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Jaką kawę pijecie?

Post autor: Kochana »

Ja w sumie przygotowuję sobie kawę na różne sposoby, czasami piję Espresso, a czasami cappuccino. Jeśli chodzi o inspiracje, to szukam ich zazwyczaj na blogach internetowych. Ostatnio bardzo spodobał mi się blog http://encyklopediakawy.pl, z którego dowiedziałam się również wielu ciekawostek na temat kawy. Jeśli więc również i Wy szukacie takich takiej wiedzy, to polecam tam zajrzeć :)
łynek

Re: Jaką kawę pijecie?

Post autor: łynek »

Bardzo polecam ze swojej strony sprawdzenie https://urokimilosne.wordpress.com/2019 ... sticum-pl/ znajdziecie tam najwięcej najbardziej wartościowych opinii na temat ezoteryki i uroków miłosnych. Myślę że będziecie zadowoleni z tego portalu. Naprawdę zapraszam, aby sprawdzić.
ODPOWIEDZ