Jak skutecznie inwestować?

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
amira1982
Posty: 3
Rejestracja: 03 kwie 2020, 17:46

Jak skutecznie inwestować?

Post autor: amira1982 »

Witajcie. Podzielcie się sprawdzonymi technikami, jak skutecznie inwestować w nieruchomości. Chciałabym spróbować, ale boję się wykonać ten pierwszy krok.
Awatar użytkownika
marlena
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2020, 16:36

Re: Jak skutecznie inwestować?

Post autor: marlena »

Jeśli chcesz zdobyć sporo wiedzy merytorycznej i praktycznej, ale też poznać świetne techniki i rozwiązania, to polecam Ci zapisać się na warsztaty https://wiwn.pl/. Pan Orzechowski to genialny mentor, który z przyjemnością dzieli się zdobytą przez siebie wiedzą i doświadczeniem.
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Jak skutecznie inwestować?

Post autor: Kochana »

A czy słyszeliście o czymś takim jak polisy inwestycyjne? Jaka jest Waszym zdaniem najlepsza polisa inwestycyjna? Czy mieliście już do czynienia z inwestowaniem właśnie w ten sposób?
Spożu1

Re: Jak skutecznie inwestować?

Post autor: Spożu1 »

Inwestowanie w mieszkania to sprawdzona metoda. Moja znajoma zainwestowała w ubezpieczenie i lokatę czyli utworzyła polisolokate w Generali. Potem musiała wynajmować prawnika i odzyskiwać pieniądze z tej polisolokaty. Nie wiem jak sprawa się skończyła ale pewnie średnio.
Awatar użytkownika
marta
Posty: 49
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:08

Re: Jak skutecznie inwestować?

Post autor: marta »

Jesli chodzi o inwestowanie i zarabianie dodatkowej kasy, to fajna opcja jest Forex, Osoboscie widze coraz wieksze zainteresowanie. Nawet sama postanowilam cos zadzialac. Dostepne są rozne platformy tradingowe, które ulatwiaja dzialanie , a te wykresy renko https://www.az-invest.eu/ultimate-renko ... tatrader-5 to juz w ogole bajka
jadźka

Re: Jak skutecznie inwestować?

Post autor: jadźka »

Mnie zaintrygowały te https://www.wykop.pl/wpis/54377527/czes ... m-podsumo/ wyliczenia i dlatego zdecydowałam się na pozostanie w ppk, nic nie trace a w każdej chwili będę mogła wycofać pieniądze jeśli będą mi potrzebne na jakiś ważny cel
Mennica Skarbowa

Re: Jak skutecznie inwestować?

Post autor: Mennica Skarbowa »

Kluczowe jest na pewno bezpieczeństwo inwestycji, przede wszystkim powinniśmy lokować oszczędności w aktywa które pozwolą Wam skutecznie zabezpieczyć swoją przyszłość. Odnośnie metali szlachetnych w formie fizycznej zarówno złota oraz srebra to zapraszamy do naszej Mennicy Skarbowej. Gdzie będziecie mogli liczyć zarówno na przystępne ceny, jak i wsparcie naszej obsługi zarówno stacjonarnie w punktach sprzedaży oraz online.

wersja gg 10
ODPOWIEDZ