Gumowe węże

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
ukulele
Posty: 72
Rejestracja: 30 cze 2019, 21:15

Gumowe węże

Post autor: ukulele »

W przypadku, jeśli ktokolwiek będzie poszukiwał węży gumowych bądź PCV, odsyłam na stronę dystrybutora https://jargum.pl/ . Oferta jest bardzo rozbudowana - węże do powietrza i wody, strażackie, ssawne, paliwowe, wentylacyjne + odpowiednie akcesoria: złączki, obejmy itp. Polecam sprawdzić aosrtyment.
Brońka

Re: Gumowe węże

Post autor: Brońka »

Według mnie bardzo dobre węże na runku posiada firma - https://www.midatech.pl/ Dodatkowo możemy kupić wszystkie złącza i akcesoria które są potrzebne do wykonania.
ronanń

Re: Gumowe węże

Post autor: ronanń »

My węże zamawialiśmy w firmie Bogdan Gil z Bielska Białej https://www.bogdangil.pl/kontakt/ i jesteśmy zadowoleni z wyboru. Zdecydowanie mają tam korzystne ceny i wysokiej jakości węże pożarnicze i specjalistyczne, bardzo solidne, wytrzymałe a do tego firma szybko realizuje zamówienia.
kielgrzymskiŁ

Re: Gumowe węże

Post autor: kielgrzymskiŁ »

Super wybór węży gumowych o różnej średnicy, przeznaczonych do pracy z różnymi substancjami, a także gazami znajdziecie w warszawskim Agro-Hurcie https://www.agro-hurt.pl/oferta/weze-pc ... igielitowe Ich węże charakteryzują się wysokim poziomem odporności na ścieranie i brakiem reaktywności chemicznej z benzyną, ropa naftową czy olejami. Sprawdźcie ich sobie, te węże w 100 % się u nas sprawdzają, są mega solidne i wytrzymałe.
Aniela Potocka

Re: Gumowe węże

Post autor: Aniela Potocka »

Świetny i bardzo szeroki asortyment naprawdę dobrych jakościowo produktów wykorzystywanych do łączenia nie tylko węży, ale i rur, znaleźć można na https://obejmy-mocowania.pl/. To miejsce, w którym z całą pewnością każdy znajdzie wszystko, czego potrzebuje. Obejmy do rur, a także wszelkiego typu złączki, które sprawdzą się w niejednej branży. Naprawdę świetny dostawca
ODPOWIEDZ