Głosniki do komputera

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
Margerita
Posty: 31
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:03

Głosniki do komputera

Post autor: Margerita »

Chce mojemu bratu kupić nowe głośniki do kompa, właśnie na prezent. Zastanawiam się jakie głośniki z tych dośtepnych tutaj https://www.akcesoriapc.pl/glosniki-c-182_183.html tak do 600 zł będą najlepsze. Sam średnio się na tym znam więc zdecydowanie potrzebuje porady specjalisty.
Awatar użytkownika
NorbilP
Posty: 84
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:22

Re: Głosniki do komputera

Post autor: NorbilP »

Możesz również sprawdzić propozycje głośników dostępnych w ofercie producenta Manta, ponieważ posiadają naprawdę wydajne i funkcjonalne rozwiązania wyróżniające się na tle konkurencji nie tylko dobrą ceną, ale również szeroką listą funkcjonalności i bardzo dobrymi parametrami.
Awatar użytkownika
kolorowa
Posty: 23
Rejestracja: 16 wrz 2019, 20:51

Re: Głosniki do komputera

Post autor: kolorowa »

Zwykłe głośniki do komputera nie dadzą takiej jakości dźwięku. Wiem, że system audio składający się z kilku głośników da dużo lepszej jakości dźwięk. Można wybrać uchwyty https://www.oleole.pl/uchwyty-glosnikowe.bhtml którymi się zamontuje głośniki.
Awatar użytkownika
matylka
Posty: 257
Rejestracja: 23 gru 2019, 10:40

Re: Głosniki do komputera

Post autor: matylka »

W https://planetadzwieku.com/category/kol ... ny-aktywne znajdziesz szeroki asortyment kolumn głośnikowych, w tym aktywnych, które charakteryzują się wbudowanym wzmacniaczem, co eliminuje konieczność korzystania z dodatkowego urządzenia wzmacniającego.
ODPOWIEDZ