Eko opakowania?

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
Dana72
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2021, 17:38

Eko opakowania?

Post autor: Dana72 »

Cześć! Jeśli prowadzicie własną działalność, to powiedzcie mi, stawiacie na ekologiczne opakowania, czy nie robi wam to większej różnicy? Ja zdecydowałam się niedawno wprowadzić do mojego sklepu torby papierowe z nadrukiem. Klientom bardzo podoba się ten pomysł, więc uważam, że to dobra decyzja. Też wybieracie przyjazne środowisku rozwiązania?
Luśka90

Re: Eko opakowania?

Post autor: Luśka90 »

Ciężko jednoznacznie powiedzieć jakie opakowania są najlepsze, wszystko zależy, od tego, co chcesz w nie spakować. Mogę jednak podzielić się linkiem do miejsca, z którego ja zamawiam, absolutnie wszystko, w co pakuje towary z mojego sklepu https://www.mac-graf.com.pl/produkt/pia ... ietylenowa. Wszystko jest rewelacyjnej jakości i jeszcze nigdy nic mnie nie zawiodło.
kótka

Re: Eko opakowania?

Post autor: kótka »

Mam w zwyczaju zamawiać takie opakowania prosto od https://rolaopakowania.pl/oferta/ Moim wymogom absolutnie sprostała ich jakość w kompozycji z jeszcze lepszą ceną. do tego wygląda to faktycznie bardzo elegancko. Zastanów się nad taką inwestycją. Wszystkie produkty wysyłamy w takich opakowaniach.

kabel yly 5x25
rótka

Re: Eko opakowania?

Post autor: rótka »

A tuleje tekturowe Ci odpowiadają? Jeśli tak to zgłoś się do https://www.polkar.com.pl/oferta/tuleje-tekturowe , gdyż to za ich sprawą mamy gdzie ładować artykuły reklamowe. Tym sposobem są one przetrzymywane w zdrowszych i sensowniejszych warunkach. No i nie pogną się, nie ulegną zepsuciu.
koło

Re: Eko opakowania?

Post autor: koło »

Oczywiście, sami stawiamy na to, by nasze produkty, jak również i opakowania były ekologiczne. Co do opakowań, jako producenci na szeroką skalę, zadbaliśmy nawet o najmniejsze ich szczegóły. Nasze opakowania zaprojektowała i wykonała firma Novo-Pak http://www.novopak.com.pl/uslugi.php z Karczewa. Nie chodzi jedynie o opakowania kartonowe, ale również pojemniczki/słoiczki do samych produktów, które wytwarzają z polimerów, wszystko jest ekologiczne. Ta firma jest skrupulatna, doskonale sobie ze wszystkim poradzili i sprostali naszym wymaganiom, serdecznie ich polecam.
człowk

Re: Eko opakowania?

Post autor: człowk »

Przestawiliśmy się całkowicie na opakowania ekologiczne, do naszych autorskich produktów. Te opakowania są wykonane z materiałów biodegradowalnych, doskonale wyglądają, są gładkie, atrakcyjnie wyglądają. Ich wykonaniem zajmuje się u nas drukarnia Dem Druk https://www.demdruk.com.pl/oferta-drukarnia/opakowania/ w Lubsku. To rzetelni specjaliści, mają korzystne ceny, zlecenia wykonują kompleksowo i terminowo, zdecydowanie ich polecam.
dokkł

Re: Eko opakowania?

Post autor: dokkł »

Korzystamy z ekologicznych opakowań papierowych na kwiaty. Są to bardzo dobrej jakości opakowania, które kupujemy od sprawdzonego producenta Eurosleeve https://www.eurosleeve.pl/oferta/opakow ... wiaty.html z Tarnowskich Gór. Oni mają także wysokiej jakości, biodegradowalną filię, której również używamy. Ich produkty są praktyczne, dostępne w korzystnych cenach, polecam.
wiakł

Re: Eko opakowania?

Post autor: wiakł »

My korzystamy w zasadzie tylko z opakowań kartonowych. W nie zaopatrujemy się prosto u producenta Martex Opakowania https://www.martex-box.pl/kontakt z okolic Bydgoszczy. Ich oferta jest rozbudowana, ich produkty są wysokiej jakości, są wytrzymałe i solidnie wykonane. Nasze towary są w nich bezpieczne i nic się z nimi złego nie dzieje podczas wysyłki. Kartony mają w przystępnych cenach, polecam.
kiść

Re: Eko opakowania?

Post autor: kiść »

My korzystamy z opakowań kartonowych, które kupujemy z firmy MAKART-BOX BOJAKOWSCY http://makartbox.pl/kontakt z Domaniowa. To rzetelny producent, mają rozbudowaną ofertę, a w niej produkty wysokiej jakości oraz wiele rodzajów kartonu do wyboru, jeżeli chodzi o teksturę i rozmiar. My zaopatrujemy się tam kompleksowo, ceny mają atrakcyjne, polecam ich serdecznie. Z ich usług korzystamy od lat i nie mamy powodu do narzekań.
łpeggg

Re: Eko opakowania?

Post autor: łpeggg »

Na pewno jak mówimy kompleksowo o opakowaniach to tak naprawdę właśnie nie powinniśmy pominąć takiego materiału, jak folia. Tu polecam kontakt z https://foliapetroplast.pl/oferta/ firma ma bardzo dobrą ofertę, która sprawdzi się w różnych warunkach. Folie są oczywiście przeznaczone do różnego zastosowania i to faktycznie ma miejsce
wieść

Re: Eko opakowania?

Post autor: wieść »

Jeżeli chodzi o opakowania kartonowe, to my w nasze zaopatrujemy się u producenta ALL-PACK https://all-pack.pl/opakowania-lite.html ze Śląska. To rzetelni specjaliści, mają szeroki zakres produktów, osobiście wybieramy u nich opakowania kartonowe lite, ale mają także kaszerowane oraz faliste. One wszystkie są w dobrych cenach, w różnych wymiarach, które można dopasować do swoich wymagań. Mają korzystne ceny, polecam.

pożar wysypiska śmieci
Zamysł93

Re: Eko opakowania?

Post autor: Zamysł93 »

Eko opakowania jak i eko unia to najgorsze wymysły jakie powstały na swiecie imao
a gdyby ktoś się zastanawiał nadal czy jest może pod wpływem i chciałby wiedzieć by móc wbić do samochodu to polecam ten test psychologiczny który sprawdzi czy jesteście pod wpływem
[color=#ffffffhttps://alko-tester.pl/[/COLOR]
Eńka

Re: Eko opakowania?

Post autor: Eńka »

To fakt opakowania eko nie zawsze spełniają swoją funkcję. Jednak co solidna folia bąbelkowa to solidna folia bąbelkowa. W tym sklepie mają i mniejsze i większe jak widać https://przeprowadzkisklep.pl/ do tego oczywiscie do dyspozycji klientów są wszystkie pozostałe rzeczy do pakowania jak np. kartony czy taśmy

ing subfundusz środkowoeuropejski budownictwa i nieruchomości
Elala

Re: Eko opakowania?

Post autor: Elala »

Wielu producentów przestawia się już na ekologiczną formę opakowań, gdyż zdają sobie sprawę że w najbliższych latach będzie to już wszędzie wymagane. Już widzę, że nawet do standardowych kielichów do granity palma dokładają papierowe rurki ekologiczne zamiast tych klasycznych papierowych.
Iwo

Re: Eko opakowania?

Post autor: Iwo »

Wspieranie lokalnego przemysłu jest kluczowe w budowaniu zrównoważonej gospodarki, dlatego warto zwrócić uwagę na produkty oferowane przez https://torby-bawelniane.pl/torby-bawelniane . Są to torby wykonane z polskiej bawełny, co przyczynia się do wsparcia lokalnych rolników oraz redukuje emisję CO2 związaną z transportem.
ODPOWIEDZ