Egzotyczne wakacje

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
ukulele
Posty: 72
Rejestracja: 30 cze 2019, 21:15

Egzotyczne wakacje

Post autor: ukulele »

Chcecie przeżyć przygodę i ruszyć w prawdziwie egzotyczne kierunki? Bez wątpienia Azja będzie wymarzonym celem wakacji! Ja się zastanawiam nad skorzystaniem z oferty biura CT POLAND, bo specjalizują się w organizowaniu wycieczek właśnie do Azji. Może ktoś będzie zainteresowany?

cordyceps działanie
Awatar użytkownika
maja
Posty: 46
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:11

Re: Egzotyczne wakacje

Post autor: maja »

Jasne, że lubię przygody i chciałabym poznać nowe kultury, ale jak na razie Europa w pełni mi wystarcza. Patrzyłam ostatnio w sieci, gdzie dostanę Jakiś niedrogi bilet do Eindhoven i to właśnie Holandię upolowałam na pierwszą, zagraniczną podróż. Wiesz, jak nabiorę wprawy w podróżowaniu samolotem i samodzielnym organizowaniu sobie wycieczek, to może i wyruszę nawet na kontynent azjatycki. Na razie nie czułabym się za pewnie w tym środowisku, nie wiedziałabym, na co się zaszczepić, czego nie jeść i na co uważać.
Awatar użytkownika
Anitka
Posty: 52
Rejestracja: 16 wrz 2019, 13:06

Re: Egzotyczne wakacje

Post autor: Anitka »

Nie przepadamy za egzotycznymi wakacjami i o dziwo nawet naszym dzieciakom takie nie pasują, bo jest im po prostu za gorąco :) Teraz dla odmiany wybieramy się na krótkie wczasy nad morzem z dziećmi . To będzie tylko weekend, ale z pewnością pełen różnych wrażeń i atrakcji. Znajomi tam byli i są zachwyceni gościnnością ośrodka Maximus SPA. Dla naszych milusińskich będzie nauka pływania w basenie, dla mamy pielęgnacja dłoni i masaż twarzy, a dla taty masaż klasyczny częściowy oraz tlenoterapia.
Awatar użytkownika
diament
Posty: 47
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:20

Re: Egzotyczne wakacje

Post autor: diament »

Myślę, że miło można spędzić czas też w Polsce. Na przykład ja bardzo lubię góry. Tu można znaleźć ciekawą ofertę: https://www.parkhotellyson.pl/offer/67. ParkHotel Łysoń położony jest w górskiej okolicy Beskidu Małego. Myślę, że to ciekawa oferta również na prezent dla dziadków. Specjalnie przygotowany pakiet wypoczynkowy skierowany do seniorów myślę, że ucieszy dziadków, którzy niewiele podróżują a lubią góry. Oferta zawiera wiele atrakcji takich jak śniadania w formie bufetu, obiadokolacje w hotelowej restauracji czy Voucher 60,00 zł dla każdej osoby do wykorzystania w hotelowym Spa. Myślę, że warto rozważyć tą ofertę.

super farm poznań
Awatar użytkownika
Aligator20
Posty: 137
Rejestracja: 22 paź 2019, 11:16

Re: Egzotyczne wakacje

Post autor: Aligator20 »

Normalna sprawa. Przecież dzisiaj jesteście w stanie zwiedzić kawał świata. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie zacząć szukać konkretnych ofert. Czuję, że bardzo korzystnie może u Was sprawdzić się wyszukiwanie noclegów poprzez https://www.biletylotnicze.pl/airlines/al_hv_transavia Zajrzyjcie tam już dzisiaj i sami przekonajcie się, gdzie możecie spędzić wakacje.
ODPOWIEDZ