Drzwi zewnętrzne

Luźne rozmowy na różne tematy.
Róża

Drzwi zewnętrzne

Post autor: Róża »

Jakie macie drzwi w swoich domach czy mieszkaniach? Czy drzwi plastikowe zewnętrzne to dobry pomysł do domu jednorodzinnego? Zastanawiam się nad ofertą, którą widziałam na stronie http://www.ola-kaliska.pl/stolarka-pvc-okna-drzwi/. Mają także drzwi z nakładkami aluminiowymi. Teraz już sama nie wiem, które będą lepsze?
Kołcz44

Re: Drzwi zewnętrzne

Post autor: Kołcz44 »

Jak już kupisz drzwi to wszelkie akcesoria potrzebne do ich montażu znajdziesz w sklepie Simteq.pl. Mają tam akcesoria takie jak uszczelka pod drzwi, okucia czy klamki z zamkami. Wszystko to w atrakcyjnej cenie oraz z szybką dostawą co chwalą sobie ich klienci. Na pewno dzięki nim będziesz mieć porządne drzwi na długie lata.
Mikołajewski80

Re: Drzwi zewnętrzne

Post autor: Mikołajewski80 »

W salonie drzwi i podłogi zielona góra https://www.vox.pl/dip-salon-zielona-go ... firmowy-33 dobrałem drzwi akustyczne 37db dzięki czemu nie słychać dźwięków z klatki schodowej. Mają szeroką ofertę drzwi do wyboru z usługą wstawienia czy przycięcia wymiaru.
Grzegorz

Re: Drzwi zewnętrzne

Post autor: Grzegorz »

W mieszkaniu u rodziców wymienialiśmy drzwi w tamtym roku. Nie było to kwestia tego że drzwi były stare, czy że sie popsuły, tylko właściwie wcale nie tłumiły hałasu z klatki schodowej. Rodzice mieszkają na parterze, więc ruch jest spory i te wszystkie dźwięki o każdej porze dnia i nocy były dla nich męczące. Wymieniliśmy więc drzwi na drzwi stalowe akustyczne KMT bo mają wysoką izolacyjność akustyczną i faktycznie efekt jest nawet lepszy niż sie spodziewaliśmy. Rodzice bardzo zadowoleni, a drzwi solidnie wykonane, myślę że posłużą lata.
other

Re: Drzwi zewnętrzne

Post autor: other »

Mój znajomy, który niedawno robił remont dał mi ten adres https://agstyle.pl/drzwi-wewnetrzne-war ... -warszawa/ gdzie można znaleźć naprawdę interesujące oferty na drzwi wewnętrzne. Ichniejsza stolarka drzwiowa jest na wysokim poziomie.
ODPOWIEDZ