Dom seniora

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
Pamela
Posty: 158
Rejestracja: 28 lut 2020, 17:52

Dom seniora

Post autor: Pamela »

Jakie jest Wasze zdanie na temat domów seniora? Co jak co ale opieka nad osobą starszą to odpowiedzialne zadanie. Nie można powierzyć tego każdemu. Duże doświadczenie w takiej pracy ma jednak dom seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu/ Wiele osób im zaufało i są zadowoleni. Opiekunowie mają dobre podejście do starszych osób no i otaczaja ich calodobowa opieka.
Awatar użytkownika
Piotrowski
Posty: 66
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:54

Re: Dom seniora

Post autor: Piotrowski »

starość niestety bywa smutna
Awatar użytkownika
Andrzejewska
Posty: 8
Rejestracja: 28 paź 2019, 20:49

Re: Dom seniora

Post autor: Andrzejewska »

Czasem to jedyne wyjście. W domach opieki seniorzy mają całodobową opiekę. W domu nie da się takiej zapewnić. A starość jest jaka jest... ale można zrobić wszystko by była możliwie najlepsza. Są dobre domu opieki jak "Dom Rodzinny" w Nowym Dworze Mazowieckim. Tam seniorzy mogą spokojnie mieszkać, żyć i liczyć na wzorcową opiekę.
Awatar użytkownika
mrKacper
Posty: 29
Rejestracja: 31 paź 2019, 15:14

Re: Dom seniora

Post autor: mrKacper »

Pielęgniarka środowiskowa – dla kogo? Kim jest pielęgniarka środowiskowa? Komu przysługuje opieka w domu? Jak ubiegać się o pielęgniarkę środowiskową? Przeczytacie o tym na stronie https://zycieseniora.com/zdrowie-senior ... a-dla-kogo
teśka

Re: Dom seniora

Post autor: teśka »

Opieka nad seniorem to nie przelewki, warto wtedy pomyśleć o takim miejscu: https://podtopolami.eu/ pełne empatii, dobrego serca i przede wszystkim opieka jest tutaj na najwyższym możliwym poziome. Nie wiem jak wam, ale jak dla mnie to jest dobre rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Szuler
Posty: 144
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:36

Re: Dom seniora

Post autor: Szuler »

Zanim zdecydujemy się na skorzystanie z oferty domu seniora, to warto upewnić się, że będzie on spełniał wszelkie wymogi naszego seniora. Ważne jest wyposażenie takiego domu, i takie łóżka rehabilitacyjne będą niezbędne aby pewni seniorzy mogli spędzać czas w sposób komfortowy i bezpieczny.

jak postawić płot betonowy
ODPOWIEDZ