Dobry elektryk

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
specjalista
Posty: 41
Rejestracja: 21 lut 2020, 4:23

Dobry elektryk

Post autor: specjalista »

Witajcie. Poszukuje opinie o firmie https://elektryk24wroclaw.pl/zakres-usl ... j-wroclaw/. Warto im zaufać? Jako jedyni mają termin (i to ostatni) na wykonanie instalacji i podłączenie płyty indukcyjnej wrocław. Okazało się, że z dnia na dzień bardzo ciężko jest kogoś znaleźć.
własnośćduża

Re: Dobry elektryk

Post autor: własnośćduża »

W przypadku instalacji fotowoltaicznych, również możemy liczyć na pomoc elektryka. Firma z bazy na https://ekofachowcy.pl/ na pewno przy instalacji fotowoltaiki będzie miała najlepszego specjalistę. To serwis, który skupia tyko dobre firmy, takie mocno polecane przez klientów. Znają się tam nie tylko na wyborze instalacji ale jej utrzymaniu oraz przeglądach.
modeldwatrzyć

Re: Dobry elektryk

Post autor: modeldwatrzyć »

Niedawno mój elektryk polecił mi osprzęt elektryczny marki Ospel https://www.ospel.pl/ , muszę przyznać że jestem więcej niż zadowolony. Zarówno sam wygląd i jakość tych modułów - włączniki, kontakty i gniazda jest naprawdę na wysokim poziomie, to dostałem dodatkowe funkcjonalności takie jak zdalne sterowanie z poziomu urządzenia mobilnego.
Bożena

Re: Dobry elektryk

Post autor: Bożena »

Oczywiście, że tak. Przecież jeśli macie do zrobienia jakieś kwestie związane z remontami lub organizacją Waszej instalacji elektrycznej, to powinniście koniecznie zadbać o wsparcie dobrego specjalisty. Moim zdaniem dobry elektryk wrocław może sprawdzić się idealnie w kontekście poszczególnych działań. Nie lekceważcie tego w żaden sposób!
Awatar użytkownika
otherside
Posty: 327
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:48

Re: Dobry elektryk

Post autor: otherside »

Przyznam szczerze, że sama od dłuższego czasu poszukuje sprawdzonej firmy, która byłaby w stanie przeprowadzić przegląd stacji transformatorowych w mojej firmie, a także wszelkiego rodzaju pomiary elektryczne. Znajoma wspominała mi, że na stronie Wasztan można znaleźć tego typu usługi jestem ciekawa, czy wy kiedykolwiek z nimi współpracowaliście. Dajcie mi znać, a będę wam bardzo wdzięczna.
ODPOWIEDZ