Detoks po zbyt dużej ilości alkoholu

Luźne rozmowy na różne tematy.
Żniwa

Detoks po zbyt dużej ilości alkoholu

Post autor: Żniwa »

Cześć! W wieku 50 lat otrzymałem zaproszenie za spotkanie klasowe z dawnych roczników 8 klasy podstawowej. Wszyscy wspominałem stare czasy, a alkohol polewał się raz za razem. Po powrocie do domu, dały się we znaki przekroczona ilość wypitej wódki. Myślałem, że szybko przejdzie ale po kolejnym dniu z bólem brzucha skierowałem się do ośrodka Forest, który zrobił mi detoksykację organizmu. Teraz wiem, że to było to, czego potrzebowałem najbardziej, ale z alkoholem już zdecydowanie przystopuję.
Radosław 81

Re: Detoks po zbyt dużej ilości alkoholu

Post autor: Radosław 81 »

Żniwa pisze: ↑24 sty 2021, 21:15 Cześć! W wieku 50 lat otrzymałem zaproszenie za spotkanie klasowe z dawnych roczników 8 klasy podstawowej. Wszyscy wspominałem stare czasy, a alkohol polewał się raz za razem. Po powrocie do domu, dały się we znaki przekroczona ilość wypitej wódki. Myślałem, że szybko przejdzie ale po kolejnym dniu z bólem brzucha skierowałem się do ośrodka Forest, który zrobił mi detoksykację organizmu. Teraz wiem, że to było to, czego potrzebowałem najbardziej, ale z alkoholem już zdecydowanie przystopuję.
W przypadku zatrucia alkoholowe na drugi dzień w Warszawie możesz zamówić sobie do domu kroplówkę witaminowo-minerałową z medycznydetox , która bardzo szybko przywraca normalne samopoczucie i eliminuje skutki kaca

stok pod baranem
Bolek

Re: Detoks po zbyt dużej ilości alkoholu

Post autor: Bolek »

Dobrze, że wspominasz o zabiegu detoksu. Wiele osób myśli, że odtrucie jest przeznaczone wyłącznie dla osób uzależnionych. Mój znajomy też korzystał z zabiegu detoksu alkoholowego w Oleśnicy kiedy zdarzyło mu się przesadzić z alkoholem na imprezie. Odtruwanie przeprowadzane jest przez lekarza, który podaje Pacjentowi dobrane przez niego indywidualne dawki płynów oraz leków w formie dożylnej kroplówki. Warto zaznaczyć, że stan zdrowia pozostaje monitorowany podczas każdego etapu terapii.
zbójnik

Re: Detoks po zbyt dużej ilości alkoholu

Post autor: zbójnik »

Moim zdaniem bardzo dobrą detoksykację organizmu oferuje Ośrodek Krajna, którego pełną ofertę znajdziesz na ichniejszej stronie internetowej. Moim zdaniem warto zdecydować się na usługi ich placówki. Jeśli jesteś zdeterminowany do działania, to nie ma co zwlekać, bo czas jest tutaj naprawdę bardzo istotny.
ODPOWIEDZ