Choroby weneryczne

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
Sibyl
Posty: 99
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:46

Choroby weneryczne

Post autor: Sibyl »

Jak leczyć choroby weneryczne? Od tego jest specjalista wenerolog łódź . Podobno tamci wenerolodzy są sprawdzeni jeżeli chodzi o kwalifikacje. Jeżeli miałbym jakiś problem to na pewno skorzystałbym z tej oferty.
Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca.
Awatar użytkownika
ora
Posty: 46
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:47

Re: Choroby weneryczne

Post autor: ora »

Czasem się zdarza, że mamy problem z chorobami wenerycznymi, ale to po prostu wina bakterii, albo braku zabezpieczenia. Nie mają na pewno na nie wpływu takie leki https://opinie-konsumentow.pl/eron-plus ... -potencje/ na potencję czy inne środki. Moim zdaniem to tylko ten, kto nie uprawia seksu, nie jest na nie narażony. Chociaż z publicznymi łazienkami jest różnie.
Awatar użytkownika
praktyczna
Posty: 66
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:41

Re: Choroby weneryczne

Post autor: praktyczna »

Tak, zgadza się a może być to też wirus hpv i jest bardzo niebezpieczny bo powoduje raka szyjki macicy dlatego jeśli podejrzewasz go u siebie lepiej od razu biegnij po żel papilocare, jest dostępny bez recepty i pomaga pozbyć się wirusa i zmian jakie wywołał w okolicach szyjki macicy
Awatar użytkownika
ślimak
Posty: 60
Rejestracja: 18 maja 2019, 12:42

Re: Choroby weneryczne

Post autor: ślimak »

Jak mówimy już o takich chorobach to ja mam problem ale z grzybicą stóp. Nie wiem dlaczego ale bardzo często ją łapię. Staram się używać kosmetyków specjalnych ale na dłuższą metę nie pomagają. Słyszałam,że bardzo dobry no i sprawdzony jest Fungafix. Chcąc się dowiedzieć więcej na temat jego działania znalazłam ten link https://dolinabiotechnologiczna.pl/fungafix-cena/ i przekonałam się ,że faktycznie jest dobry i skuteczny
Awatar użytkownika
Pamela
Posty: 158
Rejestracja: 28 lut 2020, 17:52

Re: Choroby weneryczne

Post autor: Pamela »

Ogólnie warto się badać - nei tylko pod kątem chorób wenerycznych. Często ignrujemy róznego rodzaju objawy, mylimy je z typowymi objawami np przeziebienia czy grypy a pózniej okazuje się że to jednak coś powazniejszego... ale już za późno na działanie. Także badajmy się kochani - dotyczy to także piersi - przyczyny ich bolu mogą być rózne, dlatego nie lekcewazmy takich objawów - tutaj https://dbajopiersi.pl/bol-piersi/ możecie poczytać więcej na ten temat.
Awatar użytkownika
disaja
Posty: 58
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:23

Re: Choroby weneryczne

Post autor: disaja »

Często zapadamy na różnego rodzaju choroby weneryczne, ale to nie zawsze wiąże się z niestałością, jeśli chodzi o partnera. Czasem po prostu nie jesteśmy w stanie zapanować nad infekcjami, albo używając takich https://eropteka.pl/kategoria/produkty/ ... oducent=or produktów, zapominamy o ich czyszczeniu. A przecież to ważne dla naszej higieny.
ODPOWIEDZ