Chirurgia dentystyczna w Warszawie

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
Pabian_81
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2020, 22:33

Chirurgia dentystyczna w Warszawie

Post autor: Pabian_81 »

Cześć. Powiedzcie mi, jakie warszawskie kliniki waszym zdaniem specjalizują się w zabiegach z zakresu chirurgii szczękowej? Kilka osób polecało mi gabinet Prodentika, ale niewiele wiem na jego temat. Może wy moglibyście podzielić się opiniami?
Awatar użytkownika
Ota-89
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2020, 0:04

Re: Chirurgia dentystyczna w Warszawie

Post autor: Ota-89 »

Prodentika to świetny gabinet dentystyczny, w którym leczenie zębów to czysta przyjemność. Ich specjalnością jest zarówno chirurgia szczękowa, jak i korony porcelanowe. Nie mogę nie pochwalić lekarzy, którzy leczą z pasji, dlatego ich metody są tak skuteczne.
Awatar użytkownika
MartaWO
Posty: 78
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:19

Re: Chirurgia dentystyczna w Warszawie

Post autor: MartaWO »

Bardziej skomplikowane zabiegi wymagając już konkretnego sprzętu i też doświadczonych dentystów - powinniście na tym się skupić. Sprawdźcie sobie dlatego też tu gabinet https://dentistica.pl i ich pomoc, są również z Warszawy
błysk

Re: Chirurgia dentystyczna w Warszawie

Post autor: błysk »

W sumie nie znam się na tym, ale czy najpierw nie trzeba skorzystać z usług takich jak pedodoncja wrocław ? W sensie, że zęby powinny być poleczone, zanim zaczniemy coś w ogóle działać? Tak mi się wydaje, ale jeżeli się mylę, możecie mnie śmiało z tego błędu wyprowadzić, chętnie nauczę się czegoś nowego.
koleś

Re: Chirurgia dentystyczna w Warszawie

Post autor: koleś »

No widzicie, wszędzie są takie miejsca, gdzie po prostu możemy sobie poleczyć zęby. W moim regionie polecane jest to centrum stomatologiczne wrocław i ja również uważam, że jest dobre. Bo to dla mnie sporo znaczy, żeby jednak szukać blisko siebie. Dojeżdżanie wiele kilometrów mnie po prostu nie urządza.
ODPOWIEDZ