Basen do ogrodu

Luźne rozmowy na różne tematy.
Ólka

Basen do ogrodu

Post autor: Ólka »

Zbliża się wiosna i lato. Ogród już mamy praktycznie zrobiony, teraz czas kupić basen. Postanowiliśmy kupić ogromny basen stelażowy - taki żeby był naprawdę komfortowy. Tylko za bardzo nie wiem na jakie baseny ogrodowe warto zwracać uwagę. Jaki polecacie?
Mordką

Re: Basen do ogrodu

Post autor: Mordką »

Kupcie basen na stelażu - taki jest najwygodniejszy i posłuży wam lata. My mamy właśnie taki i jesteśmy bardzo zadowoleni. O dzieciach nie wspomnę - uwielbią się bawić w basenie. A w upalne letnie dni, nie ma lepszego wypoczynku jak leżakowanie czy chlapanie się w chłodnej wodzie.
Grażka

Re: Basen do ogrodu

Post autor: Grażka »

Im większy basen tym większa frajda. Nie ma się co oszukiwać, że mały basen wystarczy. My też najpierw kupiliśmy niewielki basen, ale po jednym sezonie stwierdziliśmy, że kupujemy coś zdecydowanie większego - taki prawie 4 metrowy. I teraz to jest naprawdę przyjemność korzystać z takiego basenu. Oczywiście, musieliśmy dokupić tez drabinkę, bo wchodzenie bez drabinki do takiego basenu jest po prostu trudne, a wręcz niemożliwe. Na szczęście bez problemu dopasowaliśmy odpowiednią drabinkę w sklepie online https://basenyogrodowe.pl/33-drabinki . Co ważne, drabinka jest solidna a i cena jej była korzystna.
Oleńka

Re: Basen do ogrodu

Post autor: Oleńka »

Jak już robisz basen to pomyśl o tym aby dodatkowo zrobić ogród zimowy bo idealnie dopełni się z twoim pomysłem. Taki ogród zimowy będzie świetnym miejscem całorocznym gdzie w zieleni miło spędzisz czas z rodziną. System ogrodowy zakup u lidera stolarki czyli w https://www.drutex.pl/ bo masz pewność że kupiłeś najlepszy produkt w najniższej cenie. Na pewno takie połączenie idealnie się sprawdzi.
xąx

Re: Basen do ogrodu

Post autor: xąx »

Sam basen to tak naprawdę nie wszystko. Trzeba mieć także odpowiednie wyposażenie do niego, które pozwoli wam go użytkować bez żadnego problemu. Co to będzie? A no na przykład pompy do mułu , dzięki której możecie oczyścić dno i nie tylko. Ona się też nadaje do różnego rodzaju oczek wodnych i innych elementów.
trąk

Re: Basen do ogrodu

Post autor: trąk »

Nadchodzi lato - idealny czas aby w tym momencie pomyśleć nad budową lub zabudową basenu jeśli już takowy masz na swojej posesji. Zadaszenie basenu daje wiele możliwości - nie tylko jest to forma zabezpieczenia ale i także pieknie się to prezentuje - sprawdź przykładowe realizacje, projekty oraz ofertę na stronie https://www.bartmetaco.pl/zadaszenie-ba ... rszawa.php
Krzyś

Re: Basen do ogrodu

Post autor: Krzyś »

Polecam baseny tej firmy http://www.wood-pool.pl/. Oferują produkcje, montaż oraz dowóz basenów. Baseny produkują pod wymiar i dają na nie długoletnie gwarancje. Koniecznie sprawdźcie sobie ich ofertę, bo wydaje mi się, że warto. Osobiście już czekam na swoje zamówienie ;)
betkaa

Re: Basen do ogrodu

Post autor: betkaa »

Oj tak - basen w ogrodzie to super sprawa... Warto coś takiego mieć, bo nie jest to wielki koszt, a zawsze można się ochłodzić i zrelaksować. Przy okazji chcę zapytać czy wiecie gdzie łatki do basenu dobre mogę dostać? Możecie macie od tego sprawdzoną firmę?
Łysy

Re: Basen do ogrodu

Post autor: Łysy »

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, jakie są różnice między pompami jedno- a dwuskrzydłowymi? Każdy rodzaj ma swoje zalety i wady, które warto znać przed podjęciem decyzji o zakupie. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w artykule dostępnym pod adresem https://biznews.com.pl/dom-i-ogrod/2550 ... basenowych więc jest to ważne, aby wybrać odpowiedni model dla swoich potrzeb.
ODPOWIEDZ