Auto szkoła Łódź Pałgan opinie

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
Tulipanik
Posty: 15
Rejestracja: 11 kwie 2019, 12:28

Auto szkoła Łódź Pałgan opinie

Post autor: Tulipanik »

Najlepsza auto szkoła w Łodzi? To zdecydowanie auto szkoła Pałgan. Dzięki niej wiele moich znajomych zdało egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem. Serdecznie polecam sprawdzić jej ofertę.

pistol magazine
Awatar użytkownika
charlotte
Posty: 31
Rejestracja: 04 lip 2019, 23:08

Re: Auto szkoła Łódź Pałgan opinie

Post autor: charlotte »

Mi podoba się oferta którą ma szkoła jazdy warszawa. Chyba zapiszę sie tam na prawko. Słyszałam, ze Elmol ma doświadczonych instruktorów i cieszy się pozytywną opinią. Chciałabym jak najszybciej zdać prawko i w końcu zacząć jeździć swoim samochodem. Nie da sie ukryć, ze dzisiaj bez auta człowiek jest jak bez ręki.

luks węgierska górka
Awatar użytkownika
NorbilP
Posty: 84
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:22

Re: Auto szkoła Łódź Pałgan opinie

Post autor: NorbilP »

W przypadku Poznania to tutaj zdecydowanie mogę polecić Ci, abyś również zwrócił uwagę na porządną szkolę jazdy do której na pewno można zaliczyć OSK Pegaz w przypadku której można liczyć na fachowe wsparcie obsługi klienta od samego początku, przygotowanie kursów na wysokim poziomie i odpowiednich instruktorów którzy realnie potrafią i chcą pomóc w nauce jazdy. Mam nadzieję, że uda Wam się szybko ukończyć kursy i postawić na egzaminy!
Awatar użytkownika
Szuler
Posty: 144
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:36

Re: Auto szkoła Łódź Pałgan opinie

Post autor: Szuler »

Jakby ktoś planował robić prawo jazdy w Poznaniu to polecam zajrzeć na https://www.zdajprawko.pl/. Na pewno będziecie zadowoleni z kursu i bez problemu uda się wam zdać egzamin.
ODPOWIEDZ