Rozwód a adwokat

Podatki - jak i kiedy płacić, jak nie płacić. Porady prawne, rozwiązania problemów prawnych.
Awatar użytkownika
Hermana91
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2021, 20:17

Rozwód a adwokat

Post autor: Hermana91 »

Witam serdecznie. Po długich namysłach zdecydowałam się wreszcie złożyć pozew o rozwód w Łodzi. Rozglądam się też za naprawdę skutecznym adwokatem, bo nie chcę, aby proces się przeciągał. Każdy chciałby mieć takie trudne chwile jak najszybciej za sobą, prawda? Podpowiedzcie mi, jak się przygotować? Może macie większe doświadczenie niż ja.
Gągął

Re: Rozwód a adwokat

Post autor: Gągął »

Niestety nie znam takich osób, gdyż ja jeszcze nigdy nie musiałem się rozwodzić. Muszę przyznać, że za to bardzo ciekawie na stronie https://artelis.pl/artykuly/77834/co-zr ... zicielskie napisano o tym w jaki sposób mnożna ograniczyć prawa rodzicielskie.
Bańka

Re: Rozwód a adwokat

Post autor: Bańka »

W Łodzi nikogo nie znam, ale w Warszawę moją sprawę prowadziła pani adwokat z https://kancelariasprawyrodzinne.pl/, niestety nie pamiętam nazwiska ale to chyba była właścicielka tej kancelarii. Być może prowadzą też sprawy poza Warszawą, zadzwoń i się spytaj jeśli sprawa nadal aktualna.
Awatar użytkownika
Damko
Posty: 55
Rejestracja: 25 lip 2019, 9:09

Re: Rozwód a adwokat

Post autor: Damko »

Czasami podczas rozwodu bez pomocy adwokata się po prostu nie obejdzie. Szczególnie jak jest sporo nieprzyjemnych emocji nagromadzonych. Wtedy szczegolnie ciezko się dogadać samemu. Na https://gajda-adwokat.pl/ masz kontakt do adwokata Michała Gajdy. Na pewno ci to ułatwi wszystko
Vióleczka

Re: Rozwód a adwokat

Post autor: Vióleczka »

Damko pisze: ↑28 cze 2021, 11:59 Czasami podczas rozwodu bez pomocy adwokata się po prostu nie obejdzie. Szczególnie jak jest sporo nieprzyjemnych emocji nagromadzonych. Wtedy szczegolnie ciezko się dogadać samemu. Na https://gajda-adwokat.pl/ masz kontakt do adwokata Michała Gajdy. Na pewno ci to ułatwi wszystko
Jesli chodzi o rozwód to bardzo polecam dla osób z Warszawy panią mecenas Magdalenę Grześkowiak. Bardzo w porządku pani adwokat, która ma ogromny szacunek do drugiego człowieka. I wszytskie sprawy ma na swoim koncie wygrane.
teletubiś

Re: Rozwód a adwokat

Post autor: teletubiś »

Pani Mecenas Morawska z kancelarii https://adwokatmorawska.pl/ ma chyba najlepsze cechy jakimi w ogóle może charakteryzować się prawnik. Dzięki jej zaangażowaniu i bezwzględnemu dążeniu do celu potrafi podejmować pewne działania. Jestem wdzięczna za pomoc nie tylko w wygraniu sprawy z rzeczeniem o winie męża (co łatwe nie było) ale też i za pełne zrozumienie, wsparcie i dyskrecję. Polecam każdemu!
Awatar użytkownika
karolina
Posty: 100
Rejestracja: 19 cze 2019, 14:07

Re: Rozwód a adwokat

Post autor: karolina »

Jeśli chodzi o rozwód to mogę oczywiście polecić świetnego adwokata Łukasza Węgłowskiego, który specjalizuje się w prawie rodzinnym i poradzi sobie z każdą najtrudniejszą nawet sprawą. Jest bardzo skuteczny, operatywny i godny zaufania, nie ma lepszego od niego na całym wybrzeżu i Pomorzu.
Awatar użytkownika
Liza
Posty: 40
Rejestracja: 03 paź 2019, 9:53

Re: Rozwód a adwokat

Post autor: Liza »

Trudny rozwód może ciągnąć się w sądzie miesiącami. Dlatego już od samego początku warto skorzystać z pomocy doświadczonego mecenasa. Takimi sprawami zajmuje się http://www.mindykowski.pl/ . Działa w okolicach Gdańska. Pomoże też przy uzyskaniu alimentów czy podziale majątku.
doriss

Re: Rozwód a adwokat

Post autor: doriss »

To ja powiem wam, że planuję postawić na Kancelarię Adwokacką adwokat Angeliki Wójcik https://wojcik-adwokat.pl/ . Też mi się nie ułożyło i czas się pożegnać. Jest to dla mnie trudne, dlatego chcę jak najszybciej przez to wszystko przejść. Myślę, że z tą kancelarią wszystko pójdzie naprawdę szybko i profesjonalnie.
ODPOWIEDZ