jaki prawnik w Łodzi?

Podatki - jak i kiedy płacić, jak nie płacić. Porady prawne, rozwiązania problemów prawnych.
Awatar użytkownika
Gotard-64
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2024, 22:56

jaki prawnik w Łodzi?

Post autor: Gotard-64 »

Cześć wszystkim! Mam pewien problem prawny, który chciałbym szybko i skutecznie rozwiązać. Wiem, że w sieci jest mnóstwo informacji na temat różnych kancelarii, ale chciałbym usłyszeć opinie od osób, które miały już do czynienia z konkretnym prawnikiem w Łodzi. Może ktoś z Was miał podobną sytuację i może polecić mi sprawdzonego specjalistę? Zależy mi na profesjonalnej i rzetelnej pomocy, dlatego liczę na Wasze rekomendacje. Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki i sugestie. Pozdrawiam ;)
maniek

Re: jaki prawnik w Łodzi?

Post autor: maniek »

Ostatnio znalazłem ofertę, która dotyczy profesjonalnej obsługi prawnej w Niemczech, w tym w zakresie prawa karnego. Jeśli potrzebujecie adwokata sprawy karne w Niemczech, to tutaj https://www.aberlinus.eu/prawo-karne-w-niemczech/ możecie liczyć na kompleksową pomoc, zarówno w przygotowaniu obrony, jak i reprezentacji przed sądem. Tego typu wsparcie może być kluczowe w trudnych i złożonych przypadkach.
Sanderka

Re: jaki prawnik w Łodzi?

Post autor: Sanderka »

Z tego, co słyszałam, to pan Mateusz Mickiewicz bardziej dba o własne interesy niż o potrzeby swoich klientów. Wielu ludzi skarży się, że trudno od niego uzyskać konkretne odpowiedzi na pytania dotyczące prowadzonych spraw. Mam nadzieję, że darujecie sobie z nim wspólpracę.. szkoda byłoby się przejechać.
ODPOWIEDZ