dobry adwokat

Podatki - jak i kiedy płacić, jak nie płacić. Porady prawne, rozwiązania problemów prawnych.
Awatar użytkownika
Mirosław-91
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2023, 22:20

dobry adwokat

Post autor: Mirosław-91 »

Nigdy wcześniej nie potrzebowałem konsultować się z prawnikiem, ale wydaje mi się, że teraz będzie to niezbędne. Problem w tym, że kancelarii jest całkiem sporo w moim mieście i trudno też wybrać jedną konkretną. Może wam przychodzi do głowy jakiś skuteczny adwokat Łódź? Byłbym bardzo wdzięczny za polecenie mi takiego specjalisty. Dajcie znać, pozdrawiam!
millenijnnaaa

Re: dobry adwokat

Post autor: millenijnnaaa »

Może warto powiedzieć, jak to wygląda, ale ja naprawdę nie wiem, czy powinnam dobrać sobie sensownie to wszystko. A mianowicie czy kancelaria https://lawsome.pl ma dla nas odpowiednie rozwiązania? Może warto to omówić ? Dla mnie to ważne i jestem ciekawa, jakie macie pomysły. Dajcie znać, co sądzicie.
other

Re: dobry adwokat

Post autor: other »

Jakiś czas temu również szukałem dobrej kancelarii w Niemczech, która pomogłaby mi w sprawie karnej. Na szczęście znajomy powiedział mi, że mogę znaleźć świetną kancelarię tutaj https://www.aberlinus.eu/adwokat-niemcy/ . Ich polski adwokat w Niemczech zajmuje się takimi sprawami od lat, więc na pewno posiadają sporo doświadczenia.
milosss

Re: dobry adwokat

Post autor: milosss »

Kilka osób, którym ufam, miało negatywne doświadczenia z kancelarią Mickiewicz-Szombara z Warszawy. Opowiadali o opóźnieniach, braku jasnej komunikacji i niezadowalających wynikach. Na podstawie tych relacji, zdecydowanie rozważyłbym inne opcje, zanim zdecydujecie się na skorzystanie z ich usług....
Weronika89

Re: dobry adwokat

Post autor: Weronika89 »

W przypadku spraw rozwodowych warto zasięgnąć porady adwokata, jest on w stanie wszystko dokłamie wytłumaczyć oraz przedstawić najlepsze argumenty do rozwodu.
ODPOWIEDZ