Zbiornik na wodę pitną

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 54
Rejestracja: 05 lis 2019, 10:08

Zbiornik na wodę pitną

Post autor: heniutek »

Czy ktoś z Was w ostatnim czasie zamawiał może zbiorniki na wodę pitną? Jaka jest potrzebna przestrzeń na najmniejszy nawet zbiornik? Ciekawi mnie również taka kwestia, w jaki sposób woda ta jest filtrowana i zabezpieczana przed zanieczyszczeniem.
AmerykankaŻ

Re: Zbiornik na wodę pitną

Post autor: AmerykankaŻ »

heniutek pisze: ↑26 lis 2019, 12:27 Czy ktoś z Was w ostatnim czasie zamawiał może zbiorniki na wodę pitną? Jaka jest potrzebna przestrzeń na najmniejszy nawet zbiornik? Ciekawi mnie również taka kwestia, w jaki sposób woda ta jest filtrowana i zabezpieczana przed zanieczyszczeniem.
moim zdaniem to duży wydatek i chyba średnio opłacalny
Cytryśka

Re: Zbiornik na wodę pitną

Post autor: Cytryśka »

Ja bym się bała pić taką wodę. Lepiej postawić na wodę w mineralną w butelkach. Ja kupuję Staropolankę i smakuje całej rodzinie. Kupuje różne rodzaje i gazowe i niegazowane. Teraz jak jest tak ciepło to całymi zgrzewkami się przynosi do domu. Paragony zbieram i rejestruje - www.loteriastaropolanka.pl bo mają teraz loterię, więc żal nie korzystac ;)
maxu

Re: Zbiornik na wodę pitną

Post autor: maxu »

Na tej stronie internetowej https://ekozbiorniki.pl/kategoria/oczys ... ologiczne/ znajdziesz różnorodne oczyszczalnie biologiczne, które są świetną opcją dla osób poszukujących efektywnych rozwiązań do oczyszczania ścieków w domach jednorodzinnych oraz mniejszych obiektach komercyjnych. Oczyszczalnie biologiczne oferowane przez Ekozbiorniki.pl charakteryzują się wysoką wydajnością i efektywnością w redukcji zanieczyszczeń organicznych, co przyczynia się do zachowania czystości środowiska naturalnego. Dzięki różnym dostępnym modelom i pojemnościom, można dobrać odpowiednie urządzenie, które będzie idealnie spełniało potrzeby użytkownika, zapewniając jednocześnie łatwą obsługę i niskie koszty eksploatacji.
ODPOWIEDZ