z jakich programów do rejestracji pacjentów korzystacie?

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
Awatar użytkownika
Piotrowski
Posty: 66
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:54

z jakich programów do rejestracji pacjentów korzystacie?

Post autor: Piotrowski »

W Waszych przychodniach/gabinetach z jakich programów do rejestracji pacjentów korzystacie? Jakie najbardziej sobie chwalicie?
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: z jakich programów do rejestracji pacjentów korzystacie?

Post autor: Kochana »

A skoro już o programach dla firm tutaj mowa, to czy ktoś z Was korzysta może u siebie z nowoczesnych systemów do zarządzania dokumentami do firmy Primesoft? Trafiłam ostatnio na ich ofertę na stronie http://www.primesoft.pl/ i wydała mi się ona bardzo atrakcyjna. Wszystko bowiem wskazuje na to, ze korzystając z tych programów, można zapewnić swojej firmie sprawniejsze działanie. Co Wy na to?
Awatar użytkownika
Andrzejewska
Posty: 8
Rejestracja: 28 paź 2019, 20:49

Re: z jakich programów do rejestracji pacjentów korzystacie?

Post autor: Andrzejewska »

Medidesk jest bardzo dobrą aplikacją do rejestracji pracowników. Wiele przychodni i poradni z niego już korzysta. Warto też pomyśleć w pierwszej kolejności o audycie. Oni: https://medidesk.pl/bezplatny-audyt-rej ... i-medidesk przeprowadzić mogą u Was taki audyt za darmo. Dowiecie się w jaki jeszcze sposób możecie usprawnić pracę rejestracji medycznej.
Tymoteusz8

Re: z jakich programów do rejestracji pacjentów korzystacie?

Post autor: Tymoteusz8 »

Mogę polecić Optimed NTX, który jest jednym z najlepszych programów do zarządzania placówką. Od dłuższego czasu szukam programu medycznego, który ma wiele modułów, które można dostosować do własnych potrzeb. W podstawowej wersji programu jest już dobrze wyposażony, ponieważ posiada najważniejsze funkcje, takie jak rejestracja, planowanie wizyt pacjentów oraz dostęp do historii pacjenta. Pracownicy kliniki są zadowoleni z tego rozwiązania. Gorąco polecam.
Waldek8

Re: z jakich programów do rejestracji pacjentów korzystacie?

Post autor: Waldek8 »

W zupełności zgadzam się z przedmówcą. Szukałem idealnego programu do prywatnej kliniki. Chciałem mieć wszystko w jednym miejscu z łatwym dostępem do historii i wyników badań, a także możliwość planowania wizyt. Jeśli potrzebujesz możesz poszerzyć program o dodatkowe moduły, więc każdy może dostosować program do własnych oczekiwań. Ja jestem zadowolony z funkcjonowania tego programu i naprawdę szczerzę go mogę polecić. Najlepiej przekonać się samemu. Pozdrawiam serdecznie.
Mateusz K.

Re: z jakich programów do rejestracji pacjentów korzystacie?

Post autor: Mateusz K. »

Poszukiwałem oprogramowania dla lecznicy, które pozwoli mi tworzyć raporty i będzie w stanie szybko wdrożyć personel medyczny w obsługę programu. Chciałem, aby program można było rozbudować o wiele modułów oraz aby posiadał funkcję przechowywania danych oraz historii medycznej pacjenta. Natrafiłem po dobrych opiniach i poleceniach na forum na oprogramowanie Comarch NXT i zakupiłem go. Korzystam już kilka tygodni i naprawdę jestem z niego bardzo zadowolony. Pozdrawiam.
Krawczyk Patryk

Re: z jakich programów do rejestracji pacjentów korzystacie?

Post autor: Krawczyk Patryk »

Całkowicie się zgadzam. W zarządzaniu placówką medyczną bardzo pomocny jest właśnie ten NXT. Na rejestracji pacjentów go funkcję się nie kończą. Posiada dodatkowe moduły dopasowane do oddziałów, można go sobie wygodnie używać na tabletach, aby mieć dostęp do informacji na temat pobytu pacjenta wprost przy jego łóżku skanując opaskę od razu mając dostęp do całej dokumentacji, szybko zlecać kolejne badania i też nie męczyć się z wydrukami które też przy tej skali są niepotrzebnym kosztem...

sklep z marihuaną
Tomasz P.

Re: z jakich programów do rejestracji pacjentów korzystacie?

Post autor: Tomasz P. »

Używamy platformy Klinika24 w naszym Szpitalu. Platforma ta zawiera wiele funkcji oraz jest łatwa w obsłudze. Praca bez tej platformy byłaby trudna, ponieważ zmniejsza ona wiele czasochłonnej pracy. Na co dzień używamy modułów oddziałów szpitalnych oraz z wizytówki, która pozwala na widoczność kompetencji lekarzy - ich wykształcenie, certyfikaty, publikacje naukowe. Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Szkoda, że ​​nie znalazłam go wcześniej. Polecam.

m.google.com earth droid
Tymoteusz W.

Re: z jakich programów do rejestracji pacjentów korzystacie?

Post autor: Tymoteusz W. »

Przez pewien dłuższy czas męczyliśmy się z naszym wadliwym oprogramowaniem w naszym Szpitalu. Długo szukaliśmy takiego, który się u Nas sprawdzi. Zależało nam, aby historia pacjenta była rejestrowana i zapisywana w chmurze i żeby nie martwić się o wypisywanie dokumentacji papierowej, aby całkowicie ją wyeliminować. Zdecydowaliśmy się na Klinika24. Ta platforma usprawniła naszą działalność i pomogła zaoszczędzić czas. Naprawdę polecamy. Pozdrawiam.
Szymon14

Re: z jakich programów do rejestracji pacjentów korzystacie?

Post autor: Szymon14 »

Bardzo dziękuję za wszelkie poprzednie polecenia. Zapoznałem się z wszystkimi poleceniami, które dodaliście, gdyż był to dla mnie trudny wybór. Użytkowałem wiele platform, które miały pomóc w mojej pracy. Do tej pory nie trafiłem na taką, która będzie prosta w obsłudze. Czytałam, że platforma Klinika 24 ma wiele funkcji, które pomogą mi w prowadzeniu gabinetu, dlatego przekonałam się do jej zakupu. I naprawdę był to dobry wybór. Polecam. Pozdrawiam :))))
Sonia89

Re: z jakich programów do rejestracji pacjentów korzystacie?

Post autor: Sonia89 »

Długo szukałam dobrej platformy do mojego gabinetu, która będzie miała najpotrzebniejsze funkcję. Często miałam problem z zapisywaniem terminów wizyt pacjentów czy rozliczaniu się z pacjentami. Od kilku tygodni używam Klinika24 i jestem tak zadowolona, że nie zamierzam jej zmieniać. Do tego czasu żadna wizyta mi nie umknęła. Jestem bardzo zadowolona z funkcjonowania tej platformy i nie mam zamiaru jej zmieniać. Bardzo polecam...... Pozdrawiam serdecznie ;)
Sonia83

Re: z jakich programów do rejestracji pacjentów korzystacie?

Post autor: Sonia83 »

> Długo szukałam dobrej platformy do mojego gabinetu, która będzie miała najpotrzebniejsze funkcję. Często miałam problem z zapisywaniem terminów wizyt pacjentów czy rozliczaniu się z pacjentami. Od kilku tygodni używam Klinika24 i jestem tak zadowolona, że nie zamierzam jej zmieniać. Do tego czasu żadna wizyta mi nie umknęła. Jestem bardzo zadowolona z funkcjonowania tej platformy i nie mam zamiaru jej zmieniać. Bardzo polecam...... Pozdrawiam serdecznie ;) <

Również szukałam tego jedynego, konkretnego programu/platformy, która będzie kompleksowo zajmowała się gabinetem. Zakupiłam właśnie Klinikę i uważam, że jest to to czego szukałam :)
Dorota

Re: z jakich programów do rejestracji pacjentów korzystacie?

Post autor: Dorota »

> Długo szukałam dobrej platformy do mojego gabinetu, która będzie miała najpotrzebniejsze funkcję. Często miałam problem z zapisywaniem terminów wizyt pacjentów czy rozliczaniu się z pacjentami. Od kilku tygodni używam Klinika24 i jestem tak zadowolona, że nie zamierzam jej zmieniać. Do tego czasu żadna wizyta mi nie umknęła. Jestem bardzo zadowolona z funkcjonowania tej platformy i nie mam zamiaru jej zmieniać. <

Jakie jeszcze ułatwienia ta platforma jest mi w stanie zapewnić? Czy bezpośrednio z platformy mogę wystawiać skierowania i recepty?
Mariolaa81

Re: z jakich programów do rejestracji pacjentów korzystacie?

Post autor: Mariolaa81 »

>> Długo szukałam dobrej platformy do mojego gabinetu, która będzie miała najpotrzebniejsze funkcję. Często miałam problem z zapisywaniem terminów wizyt pacjentów czy rozliczaniu się z pacjentami. Od kilku tygodni używam Klinika24 i jestem tak zadowolona, że nie zamierzam jej zmieniać. Do tego czasu żadna wizyta mi nie umknęła. Jestem bardzo zadowolona z funkcjonowania tej platformy i nie mam zamiaru jej zmieniać. <<

>Jakie jeszcze ułatwienia ta platforma jest mi w stanie zapewnić? Czy bezpośrednio z platformy mogę wystawiać skierowania i recepty?<

Tak, oczywiście. Platforma pomaga w wystawianiu skierowania i recepty. Jest to niezbędna funkcja :)
FilipDobras

Re: z jakich programów do rejestracji pacjentów korzystacie?

Post autor: FilipDobras »

>> Długo szukałam dobrej platformy do mojego gabinetu, która będzie miała najpotrzebniejsze funkcję. Często miałam problem z zapisywaniem terminów wizyt pacjentów czy rozliczaniu się z pacjentami. Od kilku tygodni używam Klinika24 i jestem tak zadowolona, że nie zamierzam jej zmieniać. Do tego czasu żadna wizyta mi nie umknęła. Jestem bardzo zadowolona z funkcjonowania tej platformy i nie mam zamiaru jej zmieniać. <<

>Jakie jeszcze ułatwienia ta platforma jest mi w stanie zapewnić? Czy bezpośrednio z platformy mogę wystawiać skierowania i recepty?<

Dzięki platformie Klinika24 mam porządek w dokumentacji oraz płatnościach. Zdecydowałem się na platformę Klinika24, która ma moduły: e-dokumentacja, e-rejestracja oraz e-płatność . Polecam.
DamiaNo

Re: z jakich programów do rejestracji pacjentów korzystacie?

Post autor: DamiaNo »

>>Jakie jeszcze ułatwienia ta platforma jest mi w stanie zapewnić? Czy bezpośrednio z platformy mogę wystawiać skierowania i recepty?<<

>Dzięki platformie Klinika24 mam porządek w dokumentacji oraz płatnościach. Zdecydowałem się na platformę Klinika24, która ma moduły: e-dokumentacja, e-rejestracja oraz e-płatność . Polecam. <

Zakupiłem z polecenia platformę Klinika24. Wszystko mam uporządkowane i o niczym nie zapominam. W przychodni panował wielki chaos, więc trzeba było zdecydować się na zakup platformy tego typu, który dosyć sprawnie zarządza jednostką medyczną. Polecam.
Wojtek89

Re: z jakich programów do rejestracji pacjentów korzystacie?

Post autor: Wojtek89 »

>>Dzięki platformie Klinika24 mam porządek w dokumentacji oraz płatnościach. Zdecydowałem się na platformę Klinika24, która ma moduły: e-dokumentacja, e-rejestracja oraz e-płatność . Polecam. <<

>Zakupiłem z polecenia platformę Klinika24. Wszystko mam uporządkowane i o niczym nie zapominam. W przychodni panował wielki chaos, więc trzeba było zdecydować się na zakup platformy tego typu, który dosyć sprawnie zarządza jednostką medyczną. Polecam.
Na górę<

Polecam Klinika24, można przechowywać w niej dokumentację w chmurze oraz także ją udostępniać, rozliczać płatności oraz rejestrować na wizyty :) 
Renata_Waloszczyk

Re: z jakich programów do rejestracji pacjentów korzystacie?

Post autor: Renata_Waloszczyk »

>>Zakupiłem z polecenia platformę Klinika24. Wszystko mam uporządkowane i o niczym nie zapominam. W przychodni panował wielki chaos, więc trzeba było zdecydować się na zakup platformy tego typu, który dosyć sprawnie zarządza jednostką medyczną. Polecam.
Na górę <<

> Polecam Klinika24, można przechowywać w niej dokumentację w chmurze oraz także ją udostępniać, rozliczać płatności oraz rejestrować na wizyty :) <

Dziękuję wszystkim za polecenia. Postanowiliśmy zakupić tą platformę i nie żałujemy. Bardzo fajnie się sprawdza w naszej przychodni.
ODPOWIEDZ