Wadliwe oprogramowanie

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
Rafał

Wadliwe oprogramowanie

Post autor: Rafał »

Od jakiegoś czasu męczymy się z wadliwym oprogramowaniem w naszej prywatnej przychodni. Bardzo chcielibyśmy zmienić ten program na coś z czego będziemy zadowoleni. Słyszałem od znajomego, że Optimed NXT dobrze się sprawdza w wielu placówkach medycznych. Ponad to jest bardzo korzystny ceno. Czy ktoś używa tego oprogramowania i będzie w stanie podzielić się opinią? Chcielibyśmy, aby był on sprawdzony przez kogoś? Z góry dziękuję za polecenia. Pozdrawiam serdecznie.
Tymoteusz99

Re: Wadliwe oprogramowanie

Post autor: Tymoteusz99 »

Prowadzę centrum diagnostyczne oraz przychodnię. Wyszukałem w Internecie programu Optimed NTX i naprawdę nie żałuję. Dużo osób polecało, zatem chciałem go przetestować u siebie. Szukałem oprogramowania, które spełni wszelkie podstawowe funkcje w przychodni, ale również będzie sprawdzał się w centrum diagnostyki. Program zawiera moduły personalizowane, m.in. moduł „Pracownie diagnostyczne”. Zatem wszystko czego potrzebowałem - w jednym miejscu. Polecam.
JanekPająk

Re: Wadliwe oprogramowanie

Post autor: JanekPająk »

Tymoteusz, zgadzam się z Tobą. Poszukiwałem idealnego oprogramowania do prywatnej przychodni, który będzie w stanie choć w połowie spełnić moje wygórowane oczekiwania. Chciałem mieć w jednym miejscu łatwy dostęp do wyników badań oraz historii Pacjentów, możliwość rejestracji oraz planowania wizyt. A dodatkowo zaskoczyła mnie możliwość rozbudowania programu o inne moduły. Każdy może dostosować program do własnych potrzeb. Naprawdę polecam jeśli ktoś poszukuję programów tego typu.
dagaa

Re: Wadliwe oprogramowanie

Post autor: dagaa »

To jest właśnie to, że trzeba przeanalizować sobie poszczególne oprogramowanie, aby mieć pewność co do jego funkcjonowania etc. Mnie teraz spodobał się system ATOM ERP https://atomerp.pl/zastosowania , którego zastosowanie jest bardzo szerokie. Myślę, że na niego postawię. W ten sposób będę mogła usprawnić tak w pełni moją firmę.
pestkaa

Re: Wadliwe oprogramowanie

Post autor: pestkaa »

A co powiecie na orpogramowanie https://www.supremo.pl/rozwiazania-chmu ... rosoft-365 - czy ktoś z was już korzysta z niego? Nie wiem, ale myślę, że warto na niego zwrócić uwagę. Takie rozwiązania w chmurze są coraz popularniejsze.
ODPOWIEDZ