transport długich elementów

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
sślimaczek

transport długich elementów

Post autor: sślimaczek »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej http://www.koptech.com.pl/transport-maszyn/
Józek33

Re: transport długich elementów

Post autor: Józek33 »

Niezależnie co chcesz przewieźć i jaką drogą to spedycja https://www.translogis.pl/ poradzi sobie z takim zadaniem. Mają nie tylko odpowiednia kadrę ale także wiedze i sprzęt do takich zadań. Skontaktuj się z nimi i poznaj ich ofertę a na pewno się nie zawiedziesz.
orł

Re: transport długich elementów

Post autor: orł »

Myślę, że w takich sytuacjach można skontaktować się z firmą transportową i zapytać się dokładnie. My mamy trochę inne produkty i korzystamy od lat z usług firmy spedycyjnej i transportowej Usługi Transportowe Krzysztof Zarzecki https://transport-zarzecki.pl/pl/oferta ... gabarytowy ze Świętochłowic (Lipiny) i oni prowadzą także transport ponadgabarytowy. Ceny mają atrakcyjne, są kompetentni i wszystkie zlecenia realizują kompleksowo i terminowo, polecam.
Rołez

Re: transport długich elementów

Post autor: Rołez »

Natomiast, żeby lepiej zarządzać firmą transportową to fajnie może sprawdzić się system Flotman, który pozwoli Wam efektywnie pracować i jednocześnie zarządzać zleceniami, klientami i tym samym mając kontrolę nad zużyciem paliwa oraz stanu technicznego. Dlatego zajrzyj na https://www.flotman.pl/ i przekonaj się jak dokładnie taki system działa oraz na jakie możliwości pozwala bo tego jest naprawdę dużo również z automatycznym raportowaniem każdego dnia.
ODPOWIEDZ