System do fakturowania - jaki wybrać!

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
Awatar użytkownika
Kolin01
Posty: 38
Rejestracja: 17 paź 2019, 13:30

System do fakturowania - jaki wybrać!

Post autor: Kolin01 »

Cześć,
Chciałbym zapytać Was na jaki system do fakturowania w firmie warto postawić w dobrej cenie, szerokiej funkcjonalności i z pełnym wsparciem technicznym. Pomożecie?
Awatar użytkownika
NorbilP
Posty: 84
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:22

Re: System do fakturowania - jaki wybrać!

Post autor: NorbilP »

Jeżeli o mnie chodzi to zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez RafSoft jest to bardzo skuteczny i wydajny program jeśli zależy Wam zarówno na wysokiej stabilności i szerokim zakresie dodatkowych funkcji podczas wystawiania faktur oraz zarządzania kolejnymi działami w firmie. Jak macie chwilę to polecam zajrzeć na https://ksiegowosc24.pl/sklep/ gdzie znajdziesz przygotowane pakiety i przekonasz się który będzie w Waszym przypadku najlepszą wersją!
Awatar użytkownika
Janikk
Posty: 10
Rejestracja: 31 paź 2019, 9:49

Re: System do fakturowania - jaki wybrać!

Post autor: Janikk »

To już ktoś mnie wyprzedził, bo mam bardzo podobne zdanie jak poprzednik. Wybór dobrego programu do fakturowania i wsparcia księgowości oraz zarządzania poszczególnymi zadaniami to RafSoft w wersji Standard mi w zupełności wystarcza :)
Awatar użytkownika
Kolin01
Posty: 38
Rejestracja: 17 paź 2019, 13:30

Re: System do fakturowania - jaki wybrać!

Post autor: Kolin01 »

Super dzięki za pierwsze wskazówki, na pewno wezmę pod uwagę i liczę że jeszcze jakieś podpowiedzi nam się tutaj pojawią. Pozdrawiam!

podkładka chłodząca laptopa
Awatar użytkownika
Unek
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2020, 11:08

Re: System do fakturowania - jaki wybrać!

Post autor: Unek »

Również dołączam się do poprzednika i mam nadzieję, że podejmiecie racjonalną decyzję. Jednak pamiętajcie, żeby też na spokojnie skorzystać sobie z gotowej wersji próbnej, bo dobrze wiedzieć na co się decydujemy i czy pracownicy będą zadowoleni z możliwości użytkowania programu RafSoft.
łuk

Re: System do fakturowania - jaki wybrać!

Post autor: łuk »

Generalnie polecam wam skorzystać z na początku z darmowego programu do faktur do wystawiania faktur w różnych językach oraz walutach.
Awatar użytkownika
karolina
Posty: 100
Rejestracja: 19 cze 2019, 14:07

Re: System do fakturowania - jaki wybrać!

Post autor: karolina »

Unek pisze: ↑16 lip 2020, 11:10 Również dołączam się do poprzednika i mam nadzieję, że podejmiecie racjonalną decyzję. Jednak pamiętajcie, żeby też na spokojnie skorzystać sobie z gotowej wersji próbnej, bo dobrze wiedzieć na co się decydujemy i czy pracownicy będą zadowoleni z możliwości użytkowania programu RafSoft.
a coś więcej na ten temat możesz powiedzieć?

obo bettermann warszawa
Awatar użytkownika
praktyczna
Posty: 66
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:41

Re: System do fakturowania - jaki wybrać!

Post autor: praktyczna »

A może po prostu potrzebny Ci system Bizin? Ja go mam u siebie w firmie i doskonale się on spisuje. Bardzo ułatwia też zarządzanie firmą bo mam możliwość dzięki niemu zarządzanie magazynami a więc nie tylko dzięki niemu wystawiam faktury online ale także mogę robić wiele innych rzeczy
a użytkown

Re: System do fakturowania - jaki wybrać!

Post autor: a użytkown »

Thanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the post

hodowla marihuany w domu od a do z
zwa użytk

Re: System do fakturowania - jaki wybrać!

Post autor: zwa użytk »

Thanks for the post https://www.alexanderdevenezuela.com

Thanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the postThanks for the post
ODPOWIEDZ