Styropian

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
Awatar użytkownika
Aligator20
Posty: 137
Rejestracja: 22 paź 2019, 11:16

Styropian

Post autor: Aligator20 »

Jeśli szukacie styropianu do wykończeń, to na pewno powinniście zajrzeć do https://styro24.pl/ W ten sposób będziecie w stanie znacznie rozsądniej wykorzystać produkty dostępne dzisiaj na rynku. Nie ma co się zastanawiać, liczy się przede wszystkim efekt końcowy. Sprawdźcie to już dzisiaj.
Awatar użytkownika
Gustav
Posty: 36
Rejestracja: 21 lut 2020, 14:35

Re: Styropian

Post autor: Gustav »

Bezpośrednio od producenta styropian najlepiej kupić. Najpewniej i najtaniej. Polecam firmę Hirsch , która trudni się właśnie wytwórstwem surowca: http://www.hirsch-porozell.pl/produkcja ... ukcja.html . Oferuje płyty styropianowe o różnych wymiarach i przeznaczeniu, opakowania styropianu i inne wyroby produkowane na bazie tego materiału.
Awatar użytkownika
amisan
Posty: 25
Rejestracja: 27 sty 2020, 9:54

Re: Styropian

Post autor: amisan »

A dużo potrzebujesz? w sumie pytam z ciekawości bo sam jestem już po ocieplaniu domu. Ogólnie to najtańszy styropian elewacyjny ja znalazłem za pośrednictwem internetu. Teraz to jest potęga wiedzy i wszystko da się zamówić :)
Grzegorz

Re: Styropian

Post autor: Grzegorz »

Styropian to świetny wybór, jeśli chcecie szybko i sprawnie oraz dobrze ocieplić dom. My w tamtym roku robiliśmy ocieplenie i żeby prace poszły jeszcze sprawniej zdecydowaliśmy się na gotowe płyty styropianowe z wprasowanym klinkierem, od firmy Styromat - https://www.styromat.com.pl/. Świetne, bardzo wygodne rozwiązanie. Takie płyty kładzie się szybko i sprawnie (niezależnie do pogody - bo montaż na sucho), specjalne łącznie eliminują mostki termiczne i od razu z ociepleniem ma się piękną elewację klinkierową.
ODPOWIEDZ