Sklep elektryczny - Eg System

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
Awatar użytkownika
NorbilP
Posty: 84
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:22

Sklep elektryczny - Eg System

Post autor: NorbilP »

Jeśli będziecie na etapie poszukiwań dobrego sklepu z elektryką to polecam zwrócić uwagę na Eg System https://www.egsystem-sklep.pl/ gdzie znajdziecie to co potrzebne w dobrej cenie i to zarówno przy elementach instalacji, akcesoriach BHP i tak dalej oraz z miłą obsługą która dba o sprawną realizację.
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Sklep elektryczny - Eg System

Post autor: Kochana »

A czy ktoś z Was kojarzy może taką hurtownię elektryczną online https://sklep.instalator.sosnowiec.pl/? Ja trafiłam ostatnio na nią przypadkiem i zauważyłam, że asortyment Jest tam bardzo szeroki. Do wyboru są tam między innymi różnego rodzaju kable i przewody, rury osłonowe, złączki, rozdzielnice, a także wyłączniki nadprądowe. Jeśli więc szukacie takiego asortymentu, to polecam się tam rozejrzeć.
moren

Re: Sklep elektryczny - Eg System

Post autor: moren »

Kochana pisze: ↑30 lip 2021, 13:27 A czy ktoś z Was kojarzy może taką hurtownię elektryczną online (...) Ja trafiłam ostatnio na nią przypadkiem i zauważyłam, że asortyment Jest tam bardzo szeroki. Do wyboru są tam między innymi różnego rodzaju kable i przewody, rury osłonowe, złączki, rozdzielnice, a także wyłączniki nadprądowe. Jeśli więc szukacie takiego asortymentu, to polecam się tam rozejrzeć.
Lata pracuję jako elektryk i zdążyłem już porównać różne hurtownie czy sklepy online i jeśli chodzi o asortyment to bezkonkurencyjny jest TIM.pl, najszerszy wybór produktów.
marcysiaa

Re: Sklep elektryczny - Eg System

Post autor: marcysiaa »

To ja przykładowo znalazłam firmę Salon Eleks, który oferuje różnorodne artykuły elektryczne. Ja
sama planuję tam teraz dokonać zakupu, bo spodobały mi się ich gniazdko potrójne , który jest praktyczne i należycie wykonane.
nutekk

Re: Sklep elektryczny - Eg System

Post autor: nutekk »

A czy wiecie gdzie można kupić łączniki przewodów elektrycznych i inne podobne rzeczy? Poszukuję dla siebie, bo będę w firmie przeprowadzać remonty instalacyjne i zależy mi na jak najlepszej jakości. Tak zastanawiam się czy warto byłoby skorzystać z oferty elektrogelda.com? Co wy na to?
ODPOWIEDZ