Przemysł

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
ińk

Przemysł

Post autor: ińk »

Jak wygląda u was sprawa z automatyką przemysłową? W naszym przypadku jest zaprojektowaniem, wykonaniem i montażem zajęła się jedna firma, całkowicie kompleksowo, jest to firma GM AUTOMATYKA https://www.gmautomatyka.pl/kontakt z Krakowa. To rzetelni i doświadczeni fachowcy, mieliśmy z nimi doskonały kontakt, wszystko z nami uzgodnili, ceny mają atrakcyjne. Lepiej trafić nie mogliśmy, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług.
klł

Re: Przemysł

Post autor: klł »

To ja mogę wam polecić coś, co bardzo usprawniło naszą pracę, zainwestowaliśmy w układy centralnego smarowania. Je zbudowała i zamontowała u nas firma Układy Centralnego Smarowania https://ucs.net.pl/oferta/ z Sadów. Oni mają w swojej ofercie wysokiej jakości marki DropsA. Te układy pomagają nam w utrzymaniu odpowiedniego stanu i sprawności naszych maszyn, a cenowo wyszło korzystnie. Jest to coś godnego polecenia.
akła

Re: Przemysł

Post autor: akła »

A kto u was zajmował się budową hali? Czy może kupiliście już gotową? My zdecydowaliśmy się na postawienie własnej hali, tym zadaniem zajęła się firma TKB-BUD https://www.tkbbud.pl/generalne-wykonaw ... rzemyslowe z Siedlec. To rzetelni fachowcy, oni doskonale znają się na wykonywanej pracy, są specjalistami w swojej dziedzinie, mają doświadczenie i wykonali kawał dobrej roboty. Szczerze wam ich polecam.
roń

Re: Przemysł

Post autor: roń »

W przypadku przemysłu spożywczego bardzo ważne są nie tylko maszyny, ale również produkty, jakich używamy. W naszym przypadku jest to nabiał i produkty mleczne, które zawsze kupujemy od producenta SZALPOL https://www.szalpol.pl/oferta/proszki-serwatkowe z Legionowa. Oni mają korzystne ceny, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, produkty mają najwyższej jakości. Polecam ich serdecznie.
doriń

Re: Przemysł

Post autor: doriń »

W przypadku armatury przemysłowej najlepiej jest skorzystać z usług specjalistów, którzy znają się na tego typu instalacjach. Ważne są również same materiały, jakich używamy, my w nie zaopatrywaliśmy się od dystrybutora tego typu produktów, czyli od firmy Klimos https://www.klimos.pl/oferta z Białegostoku. Ich oferta jest szeroka, ceny mają opłacalne, no i jakość dostępnych u nich produktów jest wysoka, polecam ich serdecznie.
reań

Re: Przemysł

Post autor: reań »

Przede wszystkim warto zapewnić ochronę przeciwkorozyjną naszych urządzeń, tu pomaga galwanizacja. My skorzystaliśmy z usług galwanizacyjnych firmy GALWANEX EXPORT https://www.galwanexlublin.pl/kontakt z Lublina. Oni wszystkim zajęli się kompleksowo i w dobrej cenie, to świetni fachowcy, których zdecydowanie mogę wam polecić. Lepiej trafić nie mogliśmy, to godni polecenia ludzie, nasze urządzenia faktycznie są dzięki nim dobrze zabezpieczone przed rdzawieniem.
mariń

Re: Przemysł

Post autor: mariń »

Jeżeli chodzi o palety, to my używamy zarówno standardowych europalet, jak również palet specjalnych, robionych na wymiar. Wszystkie są od producenta EUROPOL https://europol1.pl/palety-na-wymiar/ z Głuszyna. Ten producent ma szeroki zakres usług i produkty bardzo wysokiej jakości, które są w korzystnych cenach i doskonale nam się sprawdzają. Firmę i ich palety zdecydowanie wam polecam, są rzetelni, a zlecenia wykonują terminowo.
nelrń

Re: Przemysł

Post autor: nelrń »

U nas świetnie sprawdzają się pompy smaru i oleju, używamy tych materiałów w naszej codziennej pracy, do naszych maszyn, tym samym zapewniając ich sprawność. Pompy kupiliśmy z firmy DropsA Układy Centralnego Smarowania https://dropsa.com.pl/oferta/pompy-smaru-i-oleju z Poznania. To bardzo rzetelna firma, posiadają wysokiej jakości urządzenia i korzystne ceny, polecam.
człk

Re: Przemysł

Post autor: człk »

My skorzystaliśmy z usług firmy CMPLAST https://cmplast.pl/uslugi/projektowanie ... i-urzadzen z miejscowości Długie, w województwie łódzkim. Naprawdę warto ich poznać, to firma z doświadczeniem, u nas zajęli się projektowaniem i produkcja maszyn i urządzeń do przemysłu. Wykonali kawał dobrej roboty, ceny mają atrakcyjne, to rzetelni specjaliści, zdecydowanie godni polecenia. Maszyny od nich sprawdzają się u nas doskonale, działają niezawodnie.
akiń

Re: Przemysł

Post autor: akiń »

My wielokrotnie korzystaliśmy z usług firmy Centrum Projekt https://centrumprojekt.pl/oferta/uslugi ... zemyslowej z Wrocławia. Ich oferta jest kompleksowa, zatem pomagali nam w naprawdę wielu sprawach. Regularnie serwisują naszą automatykę przemysłową, ale także wykonywali u nas kompleksowe projekty branży mechanicznej, elektrycznej i AKPiA. To doświadczeni specjaliści, serdecznie wam ich polecam.
dokłi

Re: Przemysł

Post autor: dokłi »

Pracujemy w przemyśle odzieżowym. Wykorzystujemy różnego rodzaju środki do naszej pracy, bardzo ważne są środki antyelektrostatyczne, w które zaopatrujemy się w firmie ANVIRO https://www.anviro.eu/oferta/srodki-ant ... ostatyczne z Łodzi. Ich chemia jest niesamowicie skuteczna, jest w korzystnej cenie, działa dokładnie tak, jak chcemy. Firmę oczywiście wam polecam, mają wysokiej jakości produkty, z których warto skorzystać.
nakł

Re: Przemysł

Post autor: nakł »

Jeżeli chodzi o maszyny do obróbki metalu, CNC, to my zaopatrzyliśmy się w nie w firmie MMC Hardmetal Poland https://mmc-hardmetal.com/pl/products/turning we Wrocławiu, a jest to oddział wydziału narzędziowego japońskiej Mitsubishi Materials Corporation. Ich urządzenia są naprawdę wysokiej jakości, w korzystnych cenach, naprawdę warto je kupić właśnie u nich. Polecam ich serdecznie, ich urządzenia doskonale nam się sprawdzają.
Ańka

Re: Przemysł

Post autor: Ańka »

Chłodnictwo przemysłowe czy spożywcze to specjalności firmy http://roszak.pl/chlodnictwo-przemyslowe/. Oferują ekologiczne instalacje chłodnicze zasilane dwutlenkiem węgla, a także między innymi systemy chłodnictwa dla branży przetwórczej. Świetni specjaliści służący fachowym doradztwem.
niektóre

Re: Przemysł

Post autor: niektóre »

Bardzo ważnym zagadnieniem jest klimatyzacja przemysłowa. My mamy osuszacze przemysłowe, które kupiliśmy w firmie AIRCOOL https://www.humac.pl/osuszacze-przemyslowe z Wałbrzycha. To rzetelna firma, mają szeroki zakres produktów, które są wysokiej jakości, doskonale nam się sprawdzają. Naprawdę warto się w nie zaopatrzyć, u nas sprawdzają się doskonale. Firmę gorąco wam polecam, cenowo wyszło korzystnie.
się

Re: Przemysł

Post autor: się »

W przypadku budowy hali, ale także ogólnie budownictwa przemysłowego, warto skorzystać z usług firmy ESINVEST https://www.esinvest.pl/oferta/budownictwo-przemyslowe z Opoczna. Ich oferta jest kompleksowa, świetnie się spisali, podeszli do zlecenia profesjonalnie. Wykonali kawał dobrej roboty, od nich mieliśmy materiały, oni wykonali nam porządny kosztorys, no i postawili samą halę. Polecam ich serdecznie, opłaca się skorzystać z ich usług.
miciński

Re: Przemysł

Post autor: miciński »

Ja was mogę odesłać do firmy Alima Food Processing Technology ze Środy Wielkopolskiej. Oferują technologie membranowe stosowane w przemyśle spożywczym, m.in. wykorzystywane m.in. do klaryfikacji soków, spirytusu i likierów, filtracji butelkowanej wody mineralnej, zagęszczania białek roślinnych czy odzyskiwanie skrobi i glutenu. Konkrety sprawdźcie sobie tu: http://alimafpt.com.pl/produkty-spozywcze/ Kompleksowo działają, oferują fachowe doradztwo, projektowanie konkretnych rozwiązań technologicznych, gotowe urządzenia, montaż i serwis. Cenowo jest w porządku.
Sławomir

Re: Przemysł

Post autor: Sławomir »

Czy macie sprawdzony serwis dla Waszych maszyn? Osobiście chciałbym Wam polecić ofertę ze strony https://komatsu-czesci.pl , gdzie znajdziecie ofertę oryginalnych oraz zamiennych części do pomp i silników hydraulicznych. Według mnie mają bardzo dobre ceny.
Błonci

Re: Przemysł

Post autor: Błonci »

Bez dwóch zdań korzystanie z pomocy firm od CNC jest obecnie standardem. Ja polecam współpracę z https://www.formywtryskowepatforma.pl/oferta/cnc. Oferta bardzo dobra, wszechstronna, kompleksowa, pracują na odpowiednim sprzęcie, więc jakość obróbki metali jest co do militera. Fajnie się współpracuje, nie ma kłopotów z terminowością
prłl

Re: Przemysł

Post autor: prłl »

U nas wszystkim zajęła się firma lokalna. Oni zajęli się również budową naszych maszyn przemysłowych. Aby te maszyny działały, odpowiednio należy o nie zadbać. Tu przydają się między innymi smary, ale także i inna chemia przemysłowa, która my kupujemy z firmy MDD POLSKA https://mddpolska.com.pl/smarowanie.html z Warszawy. Ich oferta jest szeroka, mają w niej wysokiej jakości produkty w korzystnych cenach. Firmę gorąco wam polecam, na ich produktach na pewno się na nich nie zawiedziecie.
Nłorr

Re: Przemysł

Post autor: Nłorr »

Specjalistyczne części do maszyn w stu procentach bez żadnego problemu po prostu możemy zamówić w https://www.fhuozdowski.pl/. Oferta mega fajna, praktyczna, od A do Z, więc znajdziemy produkty, które są funkcjonalne, mają super jakość, można je stosować w najróżniejszych maszynach
Muszyński

Re: Przemysł

Post autor: Muszyński »

Ode mnie z kolei taki namiar - sprawdzona firma IN-BEAR https://inbear.pl/oferta/ z Gdyni. Mają wieloletnie doświadczenie w sprzedaży łożysk ślizgowych, w ich ofercie znajdują się też panewki, podkładki oporowe i inne materiały ślizgowe. Co więcej wykonują też tuleje ślizgowe na zamówienie, także o ile potrzebujecie produktów ślizgowych o niestandardowym kształcie, wielkości lub właściwościach, to oni sprostają takiemu zadaniu. Plusa daję też za rozsądne ceny.

sos sojowy czy zdrowy
Kiejzoł

Re: Przemysł

Post autor: Kiejzoł »

Może wam się też przydać namiar na firmę specjalizującą się w wykonaniu instalacji rurociągów przemysłowych. Kompleksowo działają - od projektu po montaż i mają stawki nie wzięte z sufitu. Ta firma to Plast-Chem mieszcząca się w Białych Błotach, w województwie kujawsko-pomorskim https://www.plast-chem.pl/kontakt Zaopatrzycie się u nich też w porządnej jakości produkty z tworzyw sztucznych, jak rury, kształtki, zbiorniki, aparaty przemysłowe i kolektory. Cechują się wysoką odpornością chemiczną, brakiem korodowania, wysoką odpornością temperaturową, ogólnie z ich produktami będziecie mieć bezproblemową, długoletnią eksploatację urządzeń.
ędaniel

Re: Przemysł

Post autor: ędaniel »

Jakbyście szukali dobrej jakości odkurzaczy przemysłowych to podpowiem wam, że ciche, mocne i wytrzymałe bezworkowe odkurzacze marki RGS VACUUM SYSTEMS znajdziecie w dobrych cenach w https://www.poolmar.pl/odkurzacze-przemyslowe Sprawdźcie sobie tu konkrety, mają bardzo dobry wybór odkurzaczy do różnego typu miejsc pracy. U nas odkurzacz od nich doskonale się sprawdza, działa bezawaryjnie.
stanisław

Re: Przemysł

Post autor: stanisław »

Mega fachowcy w tym temacie to także firma CNCArt https://www.cncart.pl/dla-przemyslu/dla ... u-ogolnego Oferują szeroki wybór maszyn i akcesoriów do obróbki metali i innych materiałów (m.in. uznanej światowej marki Kennametal), dostarczają też innowacyjne rozwiązania wspierające procesy technologiczne. Sprawdźcie sobie CNCArt, na bank ich narzędzia i technologie przydadzą się w rozwijaniu waszej firmy, u nas doskonale się to sprawdziło.
Ważka

Re: Przemysł

Post autor: Ważka »

W przemyśle wiele przeróżnych maszyn jest nam niezbędnych. Ale my zastanawiamy się gdzie można by dostać takie konstrukcje wsporcze do suwnic. Bo jak się okazało tę którą do tej pory mieliśmy to nie da się już naprawić. Więc pora zakupić nowe. I tak między innymi tutaj https://mechanica.pl/konstrukcje-wsporc ... miniowych/ znaleźliśmy dokładnie taką konstrukcję jaką będziemy potrzebować.
rótka

Re: Przemysł

Post autor: rótka »

Pod nasze maszyny koniecznie należało zamówić cylindry hydrauliczne. Specjalnie z tej okazji zdecydowałem się postawić na te z oferty http://www.zakladhydraulikisilowej.pl/o ... aulicznych , ponieważ ta jakość faktycznie robi wrażenie. Zdecydowaliśmy się na ofertę prosto od producenta.
trochę

Re: Przemysł

Post autor: trochę »

prłl pisze: ↑22 sie 2021, 11:47 U nas wszystkim zajęła się firma lokalna. Oni zajęli się również budową naszych maszyn przemysłowych. Aby te maszyny działały, odpowiednio należy o nie zadbać. Tu przydają się między innymi smary, ale także i inna chemia przemysłowa...
My mamy układ centralnego smarowania i sprawdza nam się w tym celu świetnie. Taki układ wymaga trochę wprawy. Czytałem sporo artykułów na jego temat, na przykład o tym, w jaki sposób dozuje się w nich olej: https://www.numo.pl/artykul/w-jaki-spos ... nia-144908
ień

Re: Przemysł

Post autor: ień »

A korzystacie u siebie z interkomów przemysłowych? My na ten pomysł, by ich używać, wpadliśmy jakiś czas temu, przekonał nas ten artykuł: https://www.it-dlakazdego.pl/artykul/mo ... ych-132452 Interkomy bardzo pomagają nam w codziennie pracy, to dobre rozwiązanie.
Dżordżz

Re: Przemysł

Post autor: Dżordżz »

nakł pisze: ↑17 sie 2021, 9:44 Jeżeli chodzi o maszyny do obróbki metalu, CNC, to my zaopatrzyliśmy się w nie w firmie MMC Hardmetal Poland https://mmc-hardmetal.com/pl/products/turning we Wrocławiu, a jest to oddział wydziału narzędziowego japońskiej Mitsubishi Materials Corporation. Ich urządzenia są naprawdę wysokiej jakości, w korzystnych cenach, naprawdę warto je kupić właśnie u nich. Polecam ich serdecznie, ich urządzenia doskonale nam się sprawdzają.
Ode mnie z kolei namiar na warszawską firmę specjalizującą się w zakresie doradztwa technicznego, sprzedaży, uruchomień i usług serwisowych obrabiarek i maszyn - GALIKA https://www.galika.pl/#wykonanie W ofercie mają m.in. tokarki uniwersalne i automaty tokarskie, centra tokarsko-frezarskie, centra tokarsko-szlifierskie, frezarki i centra frezarskie, pionowe i poziomie centra obróbcze a także obrabiarki do łuszczenia gwintów/profili ślimakowych, do rowków klinowych / dłutownice CNC. Wszystko co od nich mamy jest solidne, doskonałej jakości, to urządzenia pierwsza klasa i to w nieprzesadzonych cenach, także zapamiętajcie ten kontakt.
łek

Re: Przemysł

Post autor: łek »

A pracujecie na taśmach? Korzystacie może z rolet taśmowych? My właśnie takie niedawno wymienialiśmy, na produkty dostępne w ofercie producenta Mewaa https://www.mewaa.pl/26-rolki-napedowe z Sukowa. One doskonale nam się sprawdzają, są bardzo wysokiej jakości, dzięki nim mogliśmy szybko wznowić naszą pracę. Cenowo są opłacalne, ogólnie produkty tej firmy są w korzystnych cenach, na pewno nie przepłacicie.
wereś

Re: Przemysł

Post autor: wereś »

Może wam się też przydać solidna firma od sprężarek powietrza dla przemysłu - Technika Systemów Sprężonego Powietrza https://sprezarki.com.pl/kontakt Warto sobie ich ofertę sprawdzić, macie u nich fajny wybór sprężarek śrubowych, łopatkowych, spiralnych, przewoźnych, uzdatniaczy powietrza, filtrów, pomp próżniowych, generatorów tlenu i azotu, kupicie tam też części zamienne. Oferują także serwis. Cenowo jest u nich w porządku i sprawnie realizują zamówienia, także warto sobie ich zapamiętać.
sślimaczek

Re: Przemysł

Post autor: sślimaczek »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://perry.com.pl/category/tabletkar ... -tabletek/
czwkł

Re: Przemysł

Post autor: czwkł »

reań pisze: ↑14 sie 2021, 15:05 Przede wszystkim warto zapewnić ochronę przeciwkorozyjną naszych urządzeń, tu pomaga galwanizacja.
U nas galwanizacją zajęła się firma Znam ELBIT https://www.elbit.krakow.pl/zlocenie/ z Krakowa. To bardzo dobrzy fachowcy, znają się na tym, co robią, odpowiednio zabezpieczyli wszystko to, czego potrzebowaliśmy, przed korozją. Wykonali kawał dobrej roboty, bardzo dobrze się spisali. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług. Ich oferta jest szeroka, w niej są usługi powlekania metali, złocenie, srebrzenie, galwanizacja, itp. Tych doświadczonych specjalistów zdecydowanie mogę wam polecić.
Bożena

Re: Przemysł

Post autor: Bożena »

To bardzo ważne tematy, na które na pewno powinniście zwrócić szczególną uwagę. Jeżeli zmieniacie miejsce pracy, czy przenosicie się na nową budowę, to na pewno warto byłoby się zorientować, kto będzie w stanie zrealizować dla Was sprawną i bezpieczną relokację maszyn. Wiem, że na rynku mamy w Polsce takie firmy jak https://eurelo.pl/ które mogłyby wykonać dla Was takie usługi. Warto przyjrzeć się takim możliwościom bliżej, bo być może taka współpraca mogłaby okazać się dla Was bardzo korzystna.

rura aluminiowa kraków
Oluś

Re: Przemysł

Post autor: Oluś »

Co by nie mówić to oczywiście sam przemysł jest niezwykle istotny i moim zdaniem również warto jest wiedzieć gdzie i jakie maszyny będą nam w takiej działalności potrzebne. Od siebie na pewno mogę polecić doskonałej jakości zgrzewarki wysokiej częstotliwości https://www.zemat.com/pl gdyż sam ich na co dzień używam.
Jądrz

Re: Przemysł

Post autor: Jądrz »

Warto w tym zakresie współpracować z firmami, które mają doświadczenie w kompleksowej regeneracji elementów hydrauliki siłowej. Zerknijcie sobie na stronę https://hydromj.pl/. Takie elementy są obecne praktycznie we wszystkich maszynach wykonujących prace budowlane, transportowe, przeładunkowe, rolnicze. Zakres wykorzystywania maszyn jest więc bardzo duży. Dzięki szybkiej i sprawnej regeneracji będzie można uniknąć poważniejszych awarii i nie ponosić dużych kosztów
Kartuśś

Re: Przemysł

Post autor: Kartuśś »

Bardzo nowoczesny i przede wszystkim specjalistyczny sprzęt górniczy, w którym możemy wymienić maszyny i urządzenia do kruszenia, do szlifowania, zaopatrzeniowy, systemy komunikacyjne możemy znaleźć w firmie https://www.hydraulika-tombud.pl/. Współpracę jak najbardziej można polecić. Sprzęt jest różnorodny, bardzo sprawny, wytrzymały, przystosowany do pracy w bardzo trudnych warunkach. Dzięki temu kupujemy raz, a nie kilka razy, nie musimy ciągle ponosić nowych kosztów
KoszpłanJ

Re: Przemysł

Post autor: KoszpłanJ »

Kompleksowo serwisem Sachs zajmuje się firma https://renz.pl/oferta/serwis-sachs/. Polecam z nimi współpracę z uwagi na bardzo dobrą jakość, wyposażenie specjalistyczne, które nie jest jednak tak łatwo dostępne. Jeżeli chodzi o amortyzatory kolejowe, sprzęt kolejowy, który właśnie często jest również na wyposażeniu zakładów produkcyjnych to uważam, że nie będzie żadnego problemu, aby świadczyli bardzo dobrej jakości usługi, z których będziemy zadowoleni
MaciekZ

Re: Przemysł

Post autor: MaciekZ »

Jestem tego samego zdania co poprzednicy. Przemysł daje nam niesamowite możliwości rozwoju. Prowadzenie własnej firmy zawsze powinno być zależne od tego jaka jest trudność zaistnienia w danej branży. Od zawsze najlepiej zarabiają i mają najmniejszą konkurencję te działające w wyspecjalizowanych zadaniach. Może to być chociażby budowanie pieców operujących w bardzo wysokich temperaturach, a takie znajdują się w wielu fabrykach. Oczywiście będzie to biznes operujący na terenie całego kraju. Najważniejsze jest by mieć wiedzę i wykorzystać najlepsze dostępne materiały. Jeżeli chodzi o klej ogniotrwały - https://www.zamac.pl/oferta/kity-kleje- ... iczny-fkm/ mamy do wyboru sprawdzonych od lat producentów. Daje to nam gwarancję tego, że każde wykonane zlecenie przetrwa próbę czasu i nawet najtrudniejsze warunki.
donkaa

Re: Przemysł

Post autor: donkaa »

Jak chodzi o mnie to planuję przykładowo postawić na firmę Ataszek - ponieważ oni posiadają doskonale kleje polimarowe i inne przemysłowe, które sprawdzą się nawet przy wymagających warunkach. U nich można znaleźć tak naprawdę najróżniejszego rodzaju materiały/ sprzęty do łączenia różnorodnych materiałów.
Sławomir

Re: Przemysł

Post autor: Sławomir »

Jeżeli szukacie specjalistów od prac wysokościowych, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić oferte na stronie - https://prace-wysokosciowe-gorzow.pl/ , ponieważ sam niejednokrotnie korzystałem z ich usług. Co Wy sądzicie o ofercie?
Awatar użytkownika
matylka
Posty: 270
Rejestracja: 23 gru 2019, 10:40

Re: Przemysł

Post autor: matylka »

W przemyśle sprawdzają się również takie maszyny https://letgroup.pl/ , dzięki nim każda firma może podejść od nowa do tematu ekologii. To urządzenia, ktore posiadają europejskie certyfikaty.
Kamil26

Re: Przemysł

Post autor: Kamil26 »

Cześć! Szukam szyny o rozmiarze 80x80 do mojej bramy przesuwnej https://kamar-kola.pl/wozki-profile-rol ... zesuwnych/. Czy ktoś z was wie, gdzie mogę znaleźć odpowiednią szynę?
Adrian

Re: Przemysł

Post autor: Adrian »

Chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej hurtowni metali kolorowych oraz wyrobów z metali, w tym np. profile mosiężne . Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje znajdziecie na stronie.
michal2468

Re: Przemysł

Post autor: michal2468 »

Polecam profile mosiężne od firmy impressmetal z Wrocławia. To oni oferują swoje najlepsze produkty jak profile, rury czy inne wyroby z metali. Oferują także cięcie laserowe i obróbkę cnc. Polecam ich serdecznie to dobra i rzetelna firma.
Awatar użytkownika
matylka
Posty: 270
Rejestracja: 23 gru 2019, 10:40

Re: Przemysł

Post autor: matylka »

Automatyka przemysłowa pełni naprawdę bardzo ważną rolę. Dlatego warto jeszcze dzisiaj zapoznać się z ofertą przygotowaną przez https://gigaom.pl/kurtyny-bezpieczenstwa gdzie na pewno znajdziesz wszystko to, czego szukasz.
mijaa

Re: Przemysł

Post autor: mijaa »

Mając podłączonych ileś narzędzi i maszyn, często nie zastanawiamy się tak naprawdę, co może pomóc i jak warto sobie to rozwiązać. Na pewno zabezpieczenie przewodów w takiej https://sklep.ucs.net.pl/oslony-przewodow,130,0.html postaci będzie działaniem racjonalnym, przyszłościowym. Dlatego zdecydowałabym się na to odpowiednio.
Awatar użytkownika
otherside
Posty: 335
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:48

Re: Przemysł

Post autor: otherside »

Cześć. Przyznam szczerze, że sama od jakiegoś czasu prowadzę właśnie taką skalę przemysłową i teraz potrzebuję pilnie znaleźć jakąś firmę, która zagwarantowałaby mi profesjonalne przeglądy moich maszyn. Znajomy podpowiedział mi, żebym przejrzała sobie propozycje tej firmy https://czemar.pl/pl/content/17-remonty ponieważ oni mają w tym temacie naprawdę spore doświadczenie. Dajcie znać, jeżeli kiedykolwiek mieliście okazję z nimi współpracować.
Ignacy64

Re: Przemysł

Post autor: Ignacy64 »

Witajcie! Czy ktoś zna godnego polecenia wykonawcę obróbki metali w Kętach https://artgrom.pl/obrobka-metali/kety/ Potrzebuję zlecić pewne prace, ale nie mam pojęcia, gdzie się udać. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie!
wadderPL

Re: Przemysł

Post autor: wadderPL »

Ja tam się na tym totalnie nie znam, więc się nie wypowiadam
------------------------------------------------------------------------------------------
gabinety kujawsko-pomorskie
guben23

Re: Przemysł

Post autor: guben23 »

Szczerze mówiąc totalnie się na tym nie znam, więc wolę się nie wypowiadać
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nowa Fasada
stopelan22

Re: Przemysł

Post autor: stopelan22 »

Szczerze mówiąc totalnie się na tym nie znam, więc chyba jednak wolałbym się nie wypowiadać
-------------------------------------------------------------------------------------
https://autoplac.pl
Loopex2

Re: Przemysł

Post autor: Loopex2 »

Ja tam się na tym nie znam
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://autoplac.pl
chacman14

Re: Przemysł

Post autor: chacman14 »

Zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę https://www.mastech-technology.pl/ , gdzie znajdziecie ofertę profesjonalnego producenta maszyn przemysłowych dla przemysłu spożywczego. Czy ktoś z Was również korzystał z oferty tej firmy?
dacksterPL

Re: Przemysł

Post autor: dacksterPL »

W stu procentach zgadzam się z moim przedmówcą, naprawdę bardzo dobrze mówi
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ca/cam
gasperPL

Re: Przemysł

Post autor: gasperPL »

Samemu jest to na pewno dużo pracy, więc nie wiem czy warto się tego podejmować
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://dlaczegoja.com.pl/
rokoko

Re: Przemysł

Post autor: rokoko »

W mojej firmie generuje się dużo odpadów, dlatego konieczne jest uzyskanie na to pozwolenia. Zostałem poinformowany o tej firmie przez znajomego https://www.ekomeritum.pl/wytwarzanie-odpadow/ i muszę przyznać, że ich oferta przypadła mi do gustu.
Linda4

Re: Przemysł

Post autor: Linda4 »

W przemyśle, wybór odpowiednich przekładni ma kluczowe znaczenie dla efektywności maszyn. Więcej informacji na temat przekładni prostych można znaleźć na stronie: https://www.nord.com/pl/produkty/motore ... proste.jsp. Przekładnia prosta charakteryzuje się prostą konstrukcją i wysoką niezawodnością, co czyni ją idealnym rozwiązaniem dla wielu zastosowań przemysłowych.
Gretta

Re: Przemysł

Post autor: Gretta »

Taka opcja jak podkładki poliuretanowe są często wykorzystywane w miejscach, gdzie wymagana jest wysoka odporność na obciążenia. Ich unikalne właściwości sprawiają, że są idealnym wyborem w wielu zastosowaniach przemysłowych. Więcej na ten temat można dowiedzieć się na stronie: https://produktypoliuretanowe.pl/elemen ... uretanowe/. Warto zapoznać się z ofertą i wybrać odpowiednie produkty dla swoich projektów.
ODPOWIEDZ