Produkcja mebli

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
Awatar użytkownika
Margerita
Posty: 31
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:03

Produkcja mebli

Post autor: Margerita »

Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad produkcją mebli. To może być bardzo dochodowy biznes , ale potrzebnych jest do tego wiele elementów. Wstępnie udało mi tutaj http://volpato.pl/ , znaleźć firmę, która w swojej ofercie ma elementy do mebli. Ktoś z was zajmuje się czymś takim ?
Awatar użytkownika
Klynton
Posty: 84
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:09

Re: Produkcja mebli

Post autor: Klynton »

Produkcja mebli jest bardzo dochodowym biznesem jednak warto pamiętać o tym, że podstawą w firmie produkcyjnej jest dobre zarządzanie. Najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest wprowadzenie systemu, który pomaga w zarządzaniu produkcją. Nowoczesne systemy projektuje firma Salwis http://salwis.pl/scada-budowa-i-zastosowanie/ . To specjaliści od innowacyjnych rozwiązań stosowanych w przemyśle. Na ich stronie znajdziecie więcej szczegółów dotyczących oferty.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 175
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:24

Re: Produkcja mebli

Post autor: kozi44 »

szukam fajnego regał , najlepiej biały bądź brązowy, no i w dobrej cenie. Polecacie jakieś sklepy online, ktory mają duży wybór i szybką przesyłkę? Dzięki za pomoc , zalezy mi na czasie

b pony
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Produkcja mebli

Post autor: Kochana »

A skoro już o meblach mowa, to czy znacie jakieś sklepy, najlepiej takie działające on-line, które oferują wysokiej jakości meble gabinetowe? Ja trafiłam na dość ciekawą ofertę na stronie https://sklepabcmeble.pl/425-meble-gabinetowe. A Wy co o niej sądzicie? Warto tam takie meble zamówić?
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 136
Rejestracja: 23 sie 2019, 16:13

Re: Produkcja mebli

Post autor: suzzi »

Super, pomysł na biznes. No, a skoro tak to przydadzą wam się różne artykuły do pakowania takich mebli. Na pewno specjalistyczne mocne taśmy wam się przydadzą oraz napinacze do nich, takie jak https://www.toolco.pl/produkty/akcesori ... e-do-tasm/ . Także warto byłoby poszukać takie rzeczy.
Awatar użytkownika
Paulana4
Posty: 78
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:42

Re: Produkcja mebli

Post autor: Paulana4 »

Biznes zapewne trudny, ale jaka własna firma to prosta sprawa. Trzeba zacisnąć zęby i spróbować, co więcej mogę powiedzieć. Na pewno będziecie musieli zainwestować w nowoczesny sprzęt, odpowiednie maszyny, bez tych nie ma szans na sprawną produkcje. Myślę, że tu również propozycje od https://gizo.pl/ świetnie się sprawdzą. Firma Gizo dostarcza różnych maszyn, w tym wózków widłowych, minikoparek, podestów itp. Będziecie mogli kupić to takie maszyny, również skorzystać z bardzo wygodnej opcji wynajmu na ile tylko będziecie potrzebować.
Awatar użytkownika
Pamela
Posty: 158
Rejestracja: 28 lut 2020, 17:52

Re: Produkcja mebli

Post autor: Pamela »

Przede wszystkim powinniśmy zadbać o wszelkie aspekty logistyczne jak i te związane z zużyciem mediów jesli prowadzimy biznes o profilu produkcyjnym. . Od tego roku ceny za prąd drastycznie wzrosły więc warto zorganizować taki monitoring http://salwis.pl/monitoring-mediow-prod ... o-takiego/ w celu zoptymalizowania kosztów. Szczególnie jeśli jestesmy nastawieni na produkcję lub prowadzenie magazynu. Pracując z wieloma maszynami o różnym poborze energii i trybie pracy, musimy szczególnie zadbać o ten aspekt

zst tarnów
Awatar użytkownika
martaw
Posty: 125
Rejestracja: 27 maja 2019, 22:31

Re: Produkcja mebli

Post autor: martaw »

A myśleliście już o robotach pakujących? Można w ten sposób uniknąć wypadków, przyspieszyć pracę i przede wszystkim takie zadanie będzie wykonywane precyzyjnie. Tutaj https://corobotics.pl/zastosowania/pakowanie/ sobie zerknijcie i poczytajcie na ten temat. Myślę, że jest to dobre rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu firmach.
Awatar użytkownika
AnnnaW
Posty: 85
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:39

Re: Produkcja mebli

Post autor: AnnnaW »

Produkcja to na pewno bardzo trudna branża, wiąże się ona ze sporymi kosztami, szczególnie w park maszynowy. Warto tu pomyśleć o cięciach kosztów, szukaniu optymalizacji, automatyzacji procesów. Tu automatyka przemysłowa proponowana przez https://wirautomation.pl na pewno będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Zapoznajcie się z ich ofertą.
ODPOWIEDZ