pokrycia dachowe

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
Awatar użytkownika
Olka
Posty: 30
Rejestracja: 22 sie 2019, 19:31

pokrycia dachowe

Post autor: Olka »

Pokryć dachowych radzę poszukać u https://dachy-okna.pl/pl/c/BudMat/33. Mają duży wybór wysokiej jakości blachodachówek od najlepszych producentów. Wieloletnia gwarancja najlepiej świadczy o solidności materiału. Mają też wszystko co niezbędne do wykonania dachu, od membran po okna. Do tego można uzyskać fachowe porady w wyborze potrzebnych materiałów.
Awatar użytkownika
jamniczek
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:13

Re: pokrycia dachowe

Post autor: jamniczek »

Bardzo duży popyt jest na takie coś. Bardzo dobrze, że podzieliłeś się tym linkiem. Może nawet sam z tego kiedyś skorzystam.
Z przeszłością należy się rozstać nie dlatego, że była zła, lecz dlatego, że jest martwa.
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: pokrycia dachowe

Post autor: Kochana »

A skoro już mowa o budowie dachu, to jakie są Waszym zdaniem najlepsze konstrukcje dachowe? Czy więźba dachowa jest według Was dobrym wyborem? Ja ostatnio widziałam taką więźbę w ofercie Pracowni Architektonicznej MG Projekt na stronie internetowej https://mgdachy.pl/cena-wiezby-dachowej/. Jak sądzicie, czy warto skorzystać z tej oferty ?

kto dzwonił do mnie
adżela

Re: pokrycia dachowe

Post autor: adżela »

A widzicie, z tym to jest różnie, ale i z samym dachem również, co zauważyła osoba przede mną. Sama będę się tym wszystkim interesować, ale na spokojnie. Najpierw ten https://www.mgprojekt.com.pl/dom-na-poludniowej-2 rysunek musi mąż zaakceptować. :( :shock:
sślimaczek

Re: pokrycia dachowe

Post autor: sślimaczek »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://jarbetal.pl/
ODPOWIEDZ