Podnośnik nożycowy do warsztatu

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
FilipOz

Podnośnik nożycowy do warsztatu

Post autor: FilipOz »

Witam,
Czy będziecie mi w stanie powiedzieć w jakich sklepach oraz u których dystrybutorów warto będzie szukać dobrej jakości podnośników nożycowych do warsztatu. Koniecznie o udźwigu na poziomie 3,5 tony albo więcej. Powiecie mi na których producentów też zwrócić uwagę, aby sprzęt działał sprawnie i też służył latami.
TomaszOz

Re: Podnośnik nożycowy do warsztatu

Post autor: TomaszOz »

Na pewno podnośniki nożycowe zapewniają większe bezpieczeństwo i jednocześnie też sprawdzają się w pomieszczeniach bez wysokiego sufitu. Jeśli chodzi o wybór konkretnych wariantów to zajrzyj tutaj https://mastwell.pl/kategoria-produktu/ ... -nozycowe/. W cenie tak do 10 tysięcy złotych można znaleźć u nich model MT300E Grubber z automatycznym opuszczaniem i mechaniczną blokadą wysokości.
Jobri

Re: Podnośnik nożycowy do warsztatu

Post autor: Jobri »

Jak najbardziej duże znaczenie ma jednak jakość i jednocześnie funkcjonalność w zakresie wyboru porządnego sprzętu, aby jednak służył latami. Co do wyboru podnośnika nożycowego no to w ofercie mastwell znajdziesz takie opcje i też standardowe jedno i dwukolumnowe. Zakres cenowy jest na pewno dość spory, jak podejmiesz decyzję to podziel się spostrzezeniami.
Bozzon

Re: Podnośnik nożycowy do warsztatu

Post autor: Bozzon »

Dokładnie, dlatego warto rozpocząc poszukiwania od sprawdzonych rozwiazań któe posłużą latami i jednocześnie pomogą Wam pracować dobierając sprzęt który posłuży latami. Musi być stabilny z odpowiednim udźwigiem i jednocześnie stabilizacją na danej wysokości.
Rufik

Re: Podnośnik nożycowy do warsztatu

Post autor: Rufik »

Są opcje niskiego i wysokie podnoszenia także musisz przemyśleć który będzie lepszy i jaką ilością miejsca dysponujesz w warsztacie. Konkretne modele znajdziesz w ofercie mastwell jak model SRX350 PRO o udźwigu 3,5 tony mocą silnika 2,2 kW i wysokością podnoszenia ponad 2 metry. Daj znać jak już jakiś model wybierzesz
vikfosPL

Re: Podnośnik nożycowy do warsztatu

Post autor: vikfosPL »

W stu procentach zgadzam się z moim przedmówcą, bardzo dobrze mówi
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
zakup energii na giełdzie
ODPOWIEDZ