Plusy i minusy Internetu światłowodowego

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
pawełek

Plusy i minusy Internetu światłowodowego

Post autor: pawełek »

Światłowodowe łącze internetowe to szybkie łącze internetowe, które przecina Internet za pomocą kabli światłowodowych lub mniejszych, bardziej popularnych światłowodów. Światłowód https://swiatlowod.net.pl odnosi się zarówno do cienkich włókien optycznych w większym, szerszym ochronnym kablu optycznym, jak i do rzeczywistych nici szklanych lub plastikowych w tych większych, cieńszych włóknach. Te nici są w rzeczywistości mikroskopijne.
bułka

Re: Plusy i minusy Internetu światłowodowego

Post autor: bułka »

Potrzebowałam dobrego dostawcy telewizji i internetu a więc musiałam starannie sprawdzić czy podoła naszym wymaganiom. Najlepszy jest oczywiście internet światłowodowy bo masz więc pewność, że firma czy dom będzie stale podłączony do sieci. Poza tym w razie kiedy potrzeby wzrosną, dostosują odpowiednio przepustowość łącza.

beam
gizelda

Re: Plusy i minusy Internetu światłowodowego

Post autor: gizelda »

Ja widzę dużo plusów, ale trzeba wybrać dobrego dostawcę. Jak chodzi o mnie, to zainteresowała mnie przykładowo internet białystok, który oferuje firma KOBA. Tak myślę, że ostatecznie się do nich zgłosić. Mają ponoć szybki i niezawodny.
koko

Re: Plusy i minusy Internetu światłowodowego

Post autor: koko »

Jeśli szukasz niezawodnego, wydajnego i przystępnego cenowo internetu, to na stronie tego dostawcy: https://inea.pl/inwestycje/inwestycje-deweloperskie znajdziesz interesujące oferty. Jeśli zajmujesz się budową i potrzebujesz wsparcia technicznego dla nowego światłowodu, warto tam zajrzeć.
ODPOWIEDZ