Płatności w biznesie

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
Awatar użytkownika
Olka
Posty: 30
Rejestracja: 22 sie 2019, 19:31

Płatności w biznesie

Post autor: Olka »

Otworzenie sklepu internetowego to nie jest łatwa sprawa. Pomijając fakt, dobrego towaru i stworzenia strony trzeba też pomyśleć o opcjach płatości, tak zeby jak najbardziej ułatwić korzystanie. Zastanawiam sie czy nie wprowadzić płatności krypto walutami. Czytałem tutaj https://bitbaypay.com/pl/rozwiazania/platnosci-online , o takiej możliwości. Sądzicie, ze warto otwierać sie na nowe ?
Awatar użytkownika
Anitka
Posty: 52
Rejestracja: 16 wrz 2019, 13:06

Re: Płatności w biznesie

Post autor: Anitka »

Kiedyś to trzeba było zatrudniać specjalnie pracowników, aby zajmowali się obsługą kadrowo płacową. Teraz wystarczy, że zleci się takie zadanie profesjonalnej firmie takiej jak na przykład Asysta HR https://asystahr.pl/ , żeby być spokojnym o cały obieg dokumentacji. Wiadomo, że czasem popełniało się różne błędy administracyjne, ale w tym przypadku jest taka kontrola, że nie ma takiej opcji. To chyba najlepsze rozwiązanie.
Awatar użytkownika
matylka
Posty: 270
Rejestracja: 23 gru 2019, 10:40

Re: Płatności w biznesie

Post autor: matylka »

Zastanawiam się nad otworzeniem sklepu internetowego i nad tym jakie możliwości płatności tam wprowadzić. Z tego co sam czytałem teraz popularne jest płacenie za pośrednictwem tej platformy https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online Chętnie poznam wasze opinie na ten temat. Może ktoś z was, już współpracuje z tą firmą?
ODPOWIEDZ