platforma do gabinetu

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
Bartosz555

platforma do gabinetu

Post autor: Bartosz555 »

Cześć, niedawno otworzyłem wraz z bratem prywatny gabinet lekarski i poszukuję oprogramowania , które w prosty sposób bedzie w stanie pomóc nam w zarządzaniu placówką . Chcielibyśmy zakupić platformę , która posiada wiele przydatnych udogodnień , aby wszystko mieć w jednym miejscu oraz móc efektywnie zarządzać działaniem gabinetu . Czy znacie jakieś sprawdzone platformy w tym zakresie może? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie polecenia i porady w tym zakresie.

ekstremalna droga krzyżowa mosina
Zuzanna

Re: platforma do gabinetu

Post autor: Zuzanna »

>>>Cześć, niedawno otworzyłem wraz z bratem prywatny gabinet lekarski i poszukuję oprogramowania , które w prosty sposób bedzie w stanie pomóc nam w zarządzaniu placówką . Chcielibyśmy zakupić platformę , która posiada wiele przydatnych udogodnień , aby wszystko mieć w jednym miejscu oraz móc efektywnie zarządzać działaniem gabinetu . Czy znacie jakieś sprawdzone platformy w tym zakresie może? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie polecenia i porady w tym zakresie.<<<

My w przychodni korzystamy z oprogramowania jakie oferuje Klinika24, posiada on wiele przydatnych modułów, a przy tym jest w przystępnej cenie, na prawdę polecam.
ODPOWIEDZ