paczki przez internet

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
Awatar użytkownika
Rui
Posty: 80
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:17

paczki przez internet

Post autor: Rui »

Nadajecie czasami przesyłki internetowo? Jak tak przez jaki portal najlepiej to zrobić? Szukam najniższych cen
Awatar użytkownika
jonitka
Posty: 111
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:06

Re: paczki przez internet

Post autor: jonitka »

Mój kumpel bardzo dużo nadaje przesyłek właśnie internetowo i z tego co mówił to najlepiej wypada cennik FedEx https://www.brokerkurier.pl/kurier-fedex - nadaje przez tę stronę. To broker kurierski, wychodzi dużo taniej aniżeli gdyby zamawiał taką usługę np. przez infolinię
Awatar użytkownika
outy
Posty: 102
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:50

Re: paczki przez internet

Post autor: outy »

Może przez portal brokera kurierskiego? A jak nie wiesz jakiego wybrać to wejdź na stronę katalogu https://www.jakimkurierem.pl . Tu są podane informacje takie jak cennik kurier, jak nadać paczkę, na co zwracać uwagę itd. Bardzo dużo przydatnych informacji
sylwia1

Re: paczki przez internet

Post autor: sylwia1 »

Ekologiczne pakowanie paczek na wysyłkę jest ważne, ponieważ tradycyjne opakowania, takie jak styropian czy folia bąbelkowa, są szkodliwe dla środowiska i trudne do recyclingu. Tutaj http://www.u21.pl/ekologiczne-pakowanie ... t-drozsze/ poczytajcie na temat kosztów takiego ekologicznego pakowania. Jest ono zdecydowanie lepiej odbierane przez klientów.
Awatar użytkownika
weronica
Posty: 68
Rejestracja: 01 mar 2020, 12:44

Re: paczki przez internet

Post autor: weronica »

Jak chcesz wysyłać paczki przez internet to pewnie folia bąbelkowa bardzo Ci się przyda. To najlepsze zabezpieczenie jeśli chodzi o szklane i delikatne przedmioty takie jak elektronika na przykład :)
afrika

Re: paczki przez internet

Post autor: afrika »

Jeśli szukasz rzetelnego brokera kurierskiego, to na pewno warto wziąć pod uwagę https://www.sendit.pl/. Mają doświadczenie i zapewniają świetną obsługę klienta, oferują również konkurencyjne stawki i szybki czas dostawy. Myślę, że to dobry pomysł, aby skorzystać z ich usług, jeśli potrzebujesz niezawodnego i szybkiego brokera kurierskiego.
Młody

Re: paczki przez internet

Post autor: Młody »

Na koniec, warto zaznaczyć, że w przypadku zagubionej przesyłki, skuteczna komunikacja z firmą kurierską jest kluczowa. Informacje na temat tego, jak najlepiej podejść do procesu reklamacyjnego, są dostępne na https://legio24.pl/pl/745_archiwum/1225 ... sylke.html co może znacznie ułatwić rozwiązanie problemu.
Kondor

Re: paczki przez internet

Post autor: Kondor »

W przypadku wysyłki towarów wrażliwych bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiedni sposób transportu, który minimalizuje ryzyko uszkodzeń. Niezbędne jest także odpowiednie zabezpieczenie i umocowanie towarów wewnątrz opakowania. Rady dotyczące najlepszych praktyk w tej dziedzinie można znaleźć pod adresem https://bilgoraj.com.pl/pl/651_artykuly ... zliwe.html które pomogą w zaplanowaniu bezpiecznej wysyłki.
ODPOWIEDZ