Organizowanie przewozu towarów

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
Awatar użytkownika
Tytus1962
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2021, 15:14

Organizowanie przewozu towarów

Post autor: Tytus1962 »

Witajcie forumowicze. Czy sądzicie, że firma spedycyjna jest niezbędna, żeby transport towarów odbywał się sprawnie i zgodnie z planem? Powiem wam szczerze, że ja nie wyobrażam sobie braku współpracy z takim partnerem. Dla kogoś, kto transportów ma naprawdę sporo, pomoc firmy spedycyjnej jest nieoceniona. Zgadzacie się?
Manież

Re: Organizowanie przewozu towarów

Post autor: Manież »

U nas za takie usługi magazynowo-logistyczne w Gdańsku odpowiada firma Premco https://www.premco.pl/pl/nasza-oferta/94/ To solidni fachowcy, doskonale zorganizowani, oferują m.in. obsługę portową, usługę załadunku i rozładunku towaru z kontenerów, transport lądowy materiału, wsparcie importu i eksportu, a także wysyłkę morską. W grę u nich wchodzą także usługi celne z zastosowaniem procedur uproszczonych a nawet magazynowanie materiałów na własnych halach krytych i placach magazynowych w Gdańsku. Także jak widzicie firma działa kompleksowo, ja dodam że solidnie i że stawki ma w porządku.
łowicza

Re: Organizowanie przewozu towarów

Post autor: łowicza »

Jeżeli szukacie dobrej i stosunkowo niedrogiej firmy do spedycji, polecam zapoznać się z ofertą https://trans-adviser.pl/transport/ oferta jest dość szeroka i dopasowana do potrzeb różnych klientów, każdy więc znajdzie po prostu coś dla siebie. Ceny są normalnie, za to na pewno sprawność transportu jest duża
kimń

Re: Organizowanie przewozu towarów

Post autor: kimń »

My korzystamy z usług firmy, która profesjonalnie i od lat zajmuje się usługami z zakresu TSL - transportu, spedycji i logistyki. Jest to firma Stalspeed http://www.stalspeed.pl/kontakt/ z Kościerzyna. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, posiadają potrzebne doświadczenie, mają dobrą flotę pojazdów. Nasze produkty są z nimi bezpieczne dostarczone do odbiorców. Pracują terminowo, mają korzystne ceny, polecam.
angola1

Re: Organizowanie przewozu towarów

Post autor: angola1 »

Polecam Tobie holowanie Poznań i okolice - Pomoc Drogowa Lidia Buda: https://holowanie.i-poznan.pl/ . Jest to pomoc drogowa, z której miałam okazję skorzystać kilka razy w moim życiu. Zawsze szybko i sprawnie przyjechali, byłam z nich bardzo zadowolona. Wy też będziecie.
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Organizowanie przewozu towarów

Post autor: Kochana »

Jeśli natomiast chodzi o transport wewnętrzny towarów w firmie, na przykład na magazynie, to warto do tego celu wykorzystać na przykład wózek elektryczny widłowy. Dzięki takim wózkom możliwy jest szybki i bezproblemowy rozładunek i przenoszenie ciężkich materiałów na magazynach. Warto jednak pamiętać, że powierzchnia, po której ma się taki wózek poruszać, powinna być utwardzona i płaska. Kupując elektryczny wózek widłowy warto zwróci  uwagę na przykład na jego maksymalny udźwig czy też wysokość podnoszenia.
ODPOWIEDZ