Oprogramowanie e-sklepu

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
olenek

Oprogramowanie e-sklepu

Post autor: olenek »

Witajcie. Zamierzam założyć e-sklep i posiadam już gotowy plan na to, co i w jaki sposób będę oferować. Formalności także mam na tę chwilę ogarnięte. Krótko mówiąc, prawie wszystko posiadam już załatwione, aby zacząć działać. Rozglądam się jednak jeszcze za odpowiednią stroną, która oferuje fajne oprogramowanie sklepu internetowego. Nie zamierzam ukrywać, że do tej chwili nie miałam styczności ze sprzedażą przez Internet, tak że musi być łatwe do obsługi i przejrzyste. Akurat ta strona została mi pokazana przez kogoś z rodziny. W sieci znalazłam pozytywne opinie. Być może korzystacie oraz moglibyście mi trochę o niej powiedzieć? Nie zamierzam mieć więcej stresu przez uruchomienie własnego e-sklepu. Dzięki za każdą odpowiedź.

eurobank żagań
Dioris21

Re: Oprogramowanie e-sklepu

Post autor: Dioris21 »

A przewoźników masz już wybranych? Jeśli nie, to mam dla Ciebie świetną ofertę. Pod adresem: https://www.sendit.pl/ udało mi się ją znaleźć. To oferta brokera, który ma bardzo dobre ceny i współpracuje z wieloma przewoźnikami, więc swoim klientom będziesz mógł zagwarantować wybór.
elzaa

Re: Oprogramowanie e-sklepu

Post autor: elzaa »

Patrząc na to jak wszechstronnie działa i jakie daje możliwości system ATOM ERP https://atomerp.pl/zastosowania - to zdecydowanie mogę was nakierować właśnie na niego. Myślę, że z jego pomocą nawet prowadzenie takiego biznesu będzie dużo łatwiejsze.
lokaj

Re: Oprogramowanie e-sklepu

Post autor: lokaj »

Jeśli interesują Cię nowoczesne rozwiązania dla Twojego biznesu, program do kosztorysowania od https://kosztorysuj.pl/cennik/ na pewno okaże się przydatny. Jest intuicyjny i umożliwia szybkie tworzenie różnego rodzaju kosztorysów. Jestem przekonany, że będziesz zadowolony z jego użytkowania.
traska

Re: Oprogramowanie e-sklepu

Post autor: traska »

program płacowy jest niezwykle przydatnym narzędziem dla firm, które chcą sprawnie zarządzać swoimi zasobami ludzkimi. Jest to nie tylko sposób na uniknięcie błędów, ale także możliwość szybkiego przetwarzania dokumentów związanych z kadrami i płacami
ODPOWIEDZ