Oprogramowanie do przychodni lekarskiej

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
Awatar użytkownika
galutka
Posty: 7
Rejestracja: 02 wrz 2019, 17:53

Oprogramowanie do przychodni lekarskiej

Post autor: galutka »

Wdrażaniem oprogramowania dedykowanego przychodnim i gabinetom lekarskim zajmuje się firma http://georg.com.pl/. Oferowany program Asseco pozwala pacjentom m.in. na umawianie i odwoływanie wizyt online, podgląd historii leczenia, czy dostęp do wyników badań. Wszystko jest możliwe bez stania w kolejce do "okienka". To także spore ułatwienia dla pracowników przychodni, którzy otrzymują możliwość sprawnego i terminowego rozliczania się placówek w ramach kontraktu z NFZ.
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Oprogramowanie do przychodni lekarskiej

Post autor: Kochana »

Wybór odpowiedniego oprogramowania dla firmy to bardzo ważna kwestia. My na przykład korzystamy od jakiegoś czasu z nowoczesnych systemów od firmy Primesoft, o których mowa na stronie http://www.primesoft.pl/ i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Dzięki nim udała nam się optymalizacja wielu procesów w naszym przedsisborstwie.
Awatar użytkownika
martaw
Posty: 125
Rejestracja: 27 maja 2019, 22:31

Re: Oprogramowanie do przychodni lekarskiej

Post autor: martaw »

Poczytajcie sobie tutaj https://bitdefender.pl/co-to-jest-szyfr ... -stosowac/ na temat szyfrowania danych. Jest tam bowiem wiele cennych i praktycznych informacji na temat tego kiedy warto je stosować. Takie rady mogą bowiem okazać się niezwykle pomocne. Poczytajcie sobie. Trzeba zawsze dbać o bezpieczeństwo swoich danych.
Awatar użytkownika
AnnnaW
Posty: 85
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:39

Re: Oprogramowanie do przychodni lekarskiej

Post autor: AnnnaW »

A i może tu firma http://serwerpoczty.pl wam się przyda:) Takie systemy pocztowe, systemy do komunikacji w firmie na pewno są dobrym rozwiązaniem. Warto szukać automatyzacji na każdym kroku, a IT może tu dużo zaoferować.
Celinka

Re: Oprogramowanie do przychodni lekarskiej

Post autor: Celinka »

Od jakiegoś czasu męczymy się z niesprawnym oprogramowaniem w naszej klinice. Chcemy go zmienić, ale boimy się kolejnego zawodu. Słyszałem, że Optimed NXT dobrze się sprawdza w wielu placówkach i rzeczywiście usprawniania działania pracowników. Ponad to, na ich stronie internetowej widnieje bardzo korzystna cena. Ktoś korzystał i może się wypowiedzieć? Poszukuję intuicyjnego oprogramowania do przychodni, który pozwoli na personalizację i dostosowanie do własnych potrzeb. Zależy mi na szybkim i łatwym w obsłudze programie.
AsiaWojciechowska

Re: Oprogramowanie do przychodni lekarskiej

Post autor: AsiaWojciechowska »

Od ponad pół roku korzystam z programu Optimed NTX i bardzo pozytywne go oceniam. Wspomaga i ułatwia pracę całego naszego personelu medycznego. Pracownicy obsługują oprogramowanie z tabletów (oprogramowanie działa na każdym systemie operacyjnym), dlatego mają bardzo łatwy i szybki dostęp do danych. Cenię do za jego elastyczność i szybkość pracy. Naprawdę jestem zadowolona. Korzystam z modułów w podstawowej wersji, ale można program rozbudować według swoich potrzeb.
Maciej Krawczyk

Re: Oprogramowanie do przychodni lekarskiej

Post autor: Maciej Krawczyk »

Comarch Optimed NXT łatwy w obsłudze i elastyczny do naszych potrzeb. Każdy z personelu ogarnął bezproblemowo i szybko, bo jest bardzo intuicyjnym oprogramowaniem. My postawiliśmy na niego ze względu na bardzo wysokie bezpieczeństwo danych medycznych pacjentów. Do tego fajna jest integracja z Comarch Mojezdrowie. Zachęciliśmy pacjentów do używania i są zadowoleni, bardziej niż IKO, które jest dość toporne. Cena w porównaniu do innych oprogramowań jest ekstra.
Daria90

Re: Oprogramowanie do przychodni lekarskiej

Post autor: Daria90 »

Dłuższy czas poszukiwałam dobrej platformy do gabinetu, która będzie miała wszystkie funkcję, których potrzebuję. Od zawsze mam problem z zapisywaniem terminów wizyt pacjentów, prowadzeniu rozliczeń z pacjentami. Od jakiegoś czasu używam Klinika24 i nie zamierzam jej zmieniać. Do tej pory żadna wizyta mi nie umknęła. Jestem bardzo zadowolona z funkcjonowania tej platformy i nie mam zamiaru jej zmieniać przez najbliższy czas. Polecam serdecznie. Pozdrawiam.
Tomasz G.

Re: Oprogramowanie do przychodni lekarskiej

Post autor: Tomasz G. »

>> Dłuższy czas poszukiwałam dobrej platformy do gabinetu, która będzie miała wszystkie funkcję, których potrzebuję. Od zawsze mam problem z zapisywaniem terminów wizyt pacjentów, prowadzeniu rozliczeń z pacjentami. Od jakiegoś czasu używam Klinika24 i nie zamierzam jej zmieniać. Do tej pory żadna wizyta mi nie umknęła. Jestem bardzo zadowolona z funkcjonowania tej platformy i nie mam zamiaru jej zmieniać przez najbliższy czas. Polecam serdecznie. Pozdrawiam. <<


Podobnie długo poszukiwałem platformy do zarządzania gabinetem. Teraz mam Klinikę24, która ma możliwość rozliczania płatności, rejestracji wizyt oraz zapisywania dokumentacji w chmurze. Jest intuicyjna i łatwa w obsłudze. Polecam.
ODPOWIEDZ