okulista

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
fafin

okulista

Post autor: fafin »

Dzień dobry, czy ktoś może polecić mi dobrego okulistę/optyka?Do tej pory nie znalazłam nikogo kto zająłby się moimi oczami w kompleksowy sposób. Z góry dzięki.
yokono

Re: okulista

Post autor: yokono »

Muszę przyznać, że znalezienie dobrego specjalisty od wzroku nie jest łatwe. Na szczęście pod tym linkiem https://drwzrok.pl/ - optyk Łódź, udało mi się znaleźć fachowca w tej dziedzinie. Posiada szeroki wachlarz ofertowy - od badań wzroku po dobór odpowiednich okularów korekcyjnych czy też soczewek. Moim zdaniem warto przejrzeć ich ofertę, bo badanie wzroku jest tam darmowe.
mordka

Re: okulista

Post autor: mordka »

Jeśli poszukujesz rzetelnego portalu, na którym znajdziesz artykuły dotyczące zdrowia oczu, polecam odwiedzić stronę https://www.acuvue.pl/rodzaje-soczewek-kontaktowych. Zachęcam do zapoznania się z ich treściami i przekonania się osobiście o ich wartości. Dzięki nim właśnie podjąłem decyzję dotyczącą zakupu: okulary czy soczewki, a moje wątpliwości zostały rozwiane.
mietkaa

Re: okulista

Post autor: mietkaa »

Możecie również zgłosić się przykładowo do Centrum okulistycznego https://www.spektrum.wroc.pl - ponieważ tam też rozwiązują różne problemy z oczami, wzorkiem. Ja choruję na zespół suchego oka i chcę właśnie w tym kierunku do nich się zgłosić, aby doradzili - co robić w owej sytuacji.
ODPOWIEDZ